Co je to?
Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Co je to Adobe air? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Adobe air

Zkratka AIR znamená Adobe Integrated Runtime. Jedná se o multiplatformní prostředí vyvinuté společností Adobe Systems určené pro běh speciálních aplikací využívajících technologie Flash, ActionScript, HTML, JavaScript apod. Adobe AIR je možné využívat pod operačními systémy Microsoft Windows (XP a novější), Android, iOS, BlackBerry a Linux. První verze vyšla v roce 2008 a nejnovější verze (15.0) k datu vydání tohoto článku 9 září 2014. Pro spuštění aplikace je nutné nejdříve nainstalovat prostředí do operačního systému.

Význam slova, termín, co je to Adobe air? Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Adobe air s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Adobe air patří do kategorie Software

Klíčová slova: pojem, Adobe air, přesný význam, Adobe air, slovo, co to je, Software, Software, význam slova, význam pojmu, informace, synonymum, vysvětlení, popis, definice, slovník

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Adobe air? resp. jaký je význam pojmu Adobe air? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe air, odpověď na dotaz co je to Adobe air?. Víte např. kdo to je Xenofob? Znáte a víte kdo je Alice Bendová? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.