Co je to?
Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Co je to Adobe air? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Adobe air?

Zkratka AIR znamená Adobe Integrated Runtime. Jedná se o multiplatformní prostředí vyvinuté společností Adobe Systems určené pro běh speciálních aplikací využívajících technologie Flash, ActionScript, HTML, JavaScript apod. Adobe AIR je možné využívat pod operačními systémy Microsoft Windows (XP a novější), Android, iOS, BlackBerry a Linux. První verze vyšla v roce 2008 a nejnovější verze (15.0) k datu vydání tohoto článku 9 září 2014. Pro spuštění aplikace je nutné nejdříve nainstalovat prostředí do operačního systému.

Význam slova, termín, co je to Adobe air? Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Adobe air? se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Adobe air je v sekci Software

Klíčová slova: co znamená, Software, přesný význam, popis, informace, slovo, co to je, definice, popis, wiki, heslo, Software, význam, pojem, termín

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Adobe air? resp. jaká je definice termínu Adobe air? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe air, odpověď na dotaz co je to Adobe air?. Víte např. kdo to je Violetta? Znáte a víte kdo je Trapper? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.