Co je to?
Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Co je to Adobe air? Význam slova

Co znamená termín Adobe air? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Zkratka AIR znamená Adobe Integrated Runtime. Jedná se o multiplatformní prostředí vyvinuté společností Adobe Systems určené pro běh speciálních aplikací využívajících technologie Flash, ActionScript, HTML, JavaScript apod. Adobe AIR je možné využívat pod operačními systémy Microsoft Windows (XP a novější), Android, iOS, BlackBerry a Linux. První verze vyšla v roce 2008 a nejnovější verze (15.0) k datu vydání tohoto článku 9 září 2014. Pro spuštění aplikace je nutné nejdříve nainstalovat prostředí do operačního systému.

Význam slova, termín, co je to Adobe air? Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Adobe air sdílet s přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Adobe air patří do sekce Software

Klíčová slova: přesný význam, popis, co znamená, termín, co to je, informace, význam slova, formulace, Software, definice, heslo, vysvětlení, wiki

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Adobe air? resp. jaká je definice slova Adobe air? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe air, odpověď na dotaz co je to Adobe air?. Víte např. kdo to je Violetta? Znáte a víte kdo je Trapper? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Adobe air hledat i v jiných kategoriích (než Software) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.