Co je to?
Definice výrazu, termínu CSc. Co znamená odborný pojem CSc z kategorie Školství?

Co je to CSc? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu CSc?

CSc čili candidatus scientiarum, kandidát věd je zkratka, která se umisťuje za jméno a odděluje se od něj čárkou. Jedná se o bývalou nižší akademickou hodnost zastavenou v roce 1998, kterou udělovaly vysoké školy nebo ČSAV.
Hodnost CSc se řídila sovětským vzorem, po zastavení byla zkratka CSc nahrazena doktorským titulem Ph.D. Tento titul standardně označuje vědce.

Význam slova, termín, co je to CSc? Definice výrazu, termínu CSc. Co znamená odborný pojem CSc z kategorie Školství?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín CSc? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo CSc se nachází v kategorii Školství

Klíčová slova: slovo, definice, informace, termín, co to je, význam pojmu, wiki, synonymum, Školství, slovník, vysvětlení, význam slova, CSc, co znamená, Školství, CSc

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova CSc? resp. co označuje slovo CSc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CSc, odpověď na dotaz co je to CSc?. Víte např. kdo to je Šatnář? Znáte a víte kdo je Pizda? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Školství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.