Co je to?
Definice výrazu, termínu CSc. Co znamená odborný pojem CSc z kategorie Školství?

Co je to CSc? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu CSc

CSc čili candidatus scientiarum, kandidát věd je zkratka, která se umisťuje za jméno a odděluje se od něj čárkou. Jedná se o bývalou nižší akademickou hodnost zastavenou v roce 1998, kterou udělovaly vysoké školy nebo ČSAV.
Hodnost CSc se řídila sovětským vzorem, po zastavení byla zkratka CSc nahrazena doktorským titulem Ph.D. Tento titul standardně označuje vědce.

Význam slova, termín, co je to CSc? Definice výrazu, termínu CSc. Co znamená odborný pojem CSc z kategorie Školství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu CSc s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz CSc je v kategorii Školství

Klíčová slova: vysvětlení, význam, popis, význam pojmu, přesný význam, wiki, synonymum, co znamená, slovo, přesný výraz, definice, heslo, popis

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu CSc? resp. co znamená slovo CSc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CSc, odpověď na dotaz co je to CSc?. Víte např. kdo to je Heterosexuál? Znáte a víte kdo je Bolek a Lolek? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín CSc hledat i v jiných kategoriích (než Školství) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.