Co je to?
Odborný výraz, definice slova Windows update. Co znamená pojem Windows update z kategorie Software?

Co je to Windows update? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Windows update

Windows update je jednou z možností, jak svému počítači zaručit provoz bez komplikací a také ho odpovídajícím způsobem zabezpečit. Pokud se uživatel rozhodne tuto službu využívat, stačí ji zapnout a pak už bude automaticky dostávat nabídku nejnovějších aktualizací.
Některé aktualizace se provedou samy bez zásahu uživatele, na jiné systém sám upozorňuje a vyžaduje jejich potvrzení. Pro spolehlivost a zabezpečení je doporučeno těchto automatických aktualizací využívat.


Co je to Windows update? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Windows update. Co znamená pojem Windows update z kategorie Software?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Windows update je v sekci Software

Klíčová slova: názvosloví, vysvětlení, význam pojmu, terminus technicus, co to je, pojem, synonymum, popis, wiki, termín, definice, Windows update, formulace, slovník, co je to Windows update?, co znamená, heslo, význam


Pojem Windows update je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Windows update ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Windows update ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Windows update ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Windows update ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Windows update na Google.cz

Hledat videa s názvem Windows update na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Windows update například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Windows update? resp. co znamená výraz Windows update? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Windows update, odpověď na dotaz co je to Windows update?. Víte např. kdo to je Imám? Znáte a víte kdo je Petr Vydra? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.