Co je to?
Definice výrazu, termínu Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Co je to Pendepon? Význam slova

Co znamená termín Pendepon? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Pendepon je antibiotikum s opožděným vstřebáváním podobné penicilínu. Pendepon se podává injekčně do svalu (nejčastěji do hýždě). Je určeno k léčbě opakovaných infekcí, k prevenci revmatické horečky.

Význam slova, termín, co je to Pendepon? Definice výrazu, termínu Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Pendepon? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Pendepon je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: co to je, význam, význam slova, definice, heslo, vysvětlení, slovo, wiki, Lékařství, pojem, popis, synonymum, Lékařství, termín, význam pojmu, Pendepon

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Pendepon? resp. co přesně znamená slovo Pendepon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pendepon, odpověď na dotaz co je to Pendepon?. Víte např. kdo to je Zbojník? Znáte a víte kdo je Richard Wagner? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Pendepon hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.