Co je to?
Definice výrazu, termínu Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Co je to Pendepon? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Pendepon?

Pendepon je antibiotikum s opožděným vstřebáváním podobné penicilínu. Pendepon se podává injekčně do svalu (nejčastěji do hýždě). Je určeno k léčbě opakovaných infekcí, k prevenci revmatické horečky.

Význam slova, termín, co je to Pendepon? Definice výrazu, termínu Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Pendepon? s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Pendepon je v sekci Lékařství

Klíčová slova: wiki, informace, Pendepon, popis, slovo, heslo, přesný výraz, slovník, význam pojmu, termín, formulace, význam slova, co znamená, co to je, význam, Lékařství

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Pendepon? resp. co přesně označuje termín Pendepon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pendepon, odpověď na dotaz co je to Pendepon?. Víte např. kdo to je Pesimista? Znáte a víte kdo je Richard Wagner? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.