Co je to?
Definice výrazu, termínu Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Co je to Pendepon? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Pendepon?

Pendepon je antibiotikum s opožděným vstřebáváním podobné penicilínu. Pendepon se podává injekčně do svalu (nejčastěji do hýždě). Je určeno k léčbě opakovaných infekcí, k prevenci revmatické horečky.

Význam slova, termín, co je to Pendepon? Definice výrazu, termínu Pendepon. Co znamená odborný pojem Pendepon z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Pendepon? Pak se o ní podělte s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Pendepon patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: slovo, přesný význam, vysvětlení, wiki, definice, Pendepon, pojem, popis, popis, Lékařství, co znamená, význam, co to je, synonymum, přesný výraz

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Pendepon? resp. jaká je definice slova Pendepon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pendepon, odpověď na dotaz co je to Pendepon?. Víte např. kdo to je Polyglot? Znáte a víte kdo je Jehovista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.