Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Pilates. Co znamená pojem Pilates z kategorie Sport?

Co to je Pilates? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Pilates

Mezi metody tělesného cvičení patří pilates. Tato metoda byla vytvořena již na počátku dvacátého století. Autorem je Němec Joseph Pilates. Cílem pilates je zlepšit kontrolu nad tělem, posílit ho a také zlepšit ohebnost. Pilatesova metoda se snaží dosáhnout řízeného pohybu ze silného středu těla. Podstatou je cvičení na různých strojích, které se postupem času zdokonalovaly. Při cvičení by se měly dodržovat některé zásady - řízený pohyb, soustředěnost, pohyb vycházející ze středu těla, přesnost pohybu, dýchání, plynulost pohybu.

Význam slova, termín, co je to Pilates? Odborný termín, výraz, slovo Pilates. Co znamená pojem Pilates z kategorie Sport?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pilates s přáteli a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Pilates se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: slovník, Sport, Pilates, Sport, přesný význam, termín, co to je, význam slova, vysvětlení, význam pojmu, informace, co znamená, pojem, formulace, význam, synonymum

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Pilates? resp. co znamená výraz Pilates? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pilates, odpověď na dotaz co je to Pilates?. Víte např. kdo to je Morfeus? Znáte a víte kdo je Yetti? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?