Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Pilates. Co znamená pojem Pilates z kategorie Sport?

Co to je Pilates? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Pilates?

Mezi metody tělesného cvičení patří pilates. Tato metoda byla vytvořena již na počátku dvacátého století. Autorem je Němec Joseph Pilates. Cílem pilates je zlepšit kontrolu nad tělem, posílit ho a také zlepšit ohebnost. Pilatesova metoda se snaží dosáhnout řízeného pohybu ze silného středu těla. Podstatou je cvičení na různých strojích, které se postupem času zdokonalovaly. Při cvičení by se měly dodržovat některé zásady - řízený pohyb, soustředěnost, pohyb vycházející ze středu těla, přesnost pohybu, dýchání, plynulost pohybu.


Co je to Pilates? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Pilates. Co znamená pojem Pilates z kategorie Sport?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Pilates s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Pilates je v kategorii Sport

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, slovník, přesný výraz, termín, definice pojmu, wiki, pojem, co je to Pilates?, synonymum, Sport, vysvětlení, význam pojmu, definice, Pilates, odborné názvosloví, názvosloví, formulace


Pojem Pilates je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Pilates lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Pilates ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Pilates na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pilates ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Pilates na Google.cz

Vyhledat termín Pilates ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít heslo Pilates ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pilates například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Pilates? resp. co znamená výraz Pilates? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pilates, odpověď na dotaz co je to Pilates?. Víte např. kdo to je Daniel Dočekal? Znáte a víte kdo je Yetti? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Sport. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?