Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Pilates. Co znamená pojem Pilates z kategorie Sport?

Co to je Pilates? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Pilates

Mezi metody tělesného cvičení patří pilates. Tato metoda byla vytvořena již na počátku dvacátého století. Autorem je Němec Joseph Pilates. Cílem pilates je zlepšit kontrolu nad tělem, posílit ho a také zlepšit ohebnost. Pilatesova metoda se snaží dosáhnout řízeného pohybu ze silného středu těla. Podstatou je cvičení na různých strojích, které se postupem času zdokonalovaly. Při cvičení by se měly dodržovat některé zásady - řízený pohyb, soustředěnost, pohyb vycházející ze středu těla, přesnost pohybu, dýchání, plynulost pohybu.

Význam slova, termín, co je to Pilates? Odborný termín, výraz, slovo Pilates. Co znamená pojem Pilates z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Pilates je v sekci Sport

Klíčová slova: pojem, synonymum, slovník, přesný význam, informace, význam pojmu, co to je, Sport, popis, vysvětlení, význam slova, Pilates, slovo, význam, wiki, formulace

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Pilates? resp. jaká je definice termínu Pilates? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Pilates, odpověď na dotaz co je to Pilates?. Víte např. kdo to je Hana Hegerová? Znáte a víte kdo je Yetti? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pilates v jiné sekci než Sport. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?