Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Co to je Aqua? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Aqua

Z latiny aqua = voda. Tento pojem lze vidět např. na láhvi s minerálkou, na kosmetice nebo jako označení odstínu modré barvy. Můžeme se setkat též s počeštěnou podobou "akva", která je součástí složených slov jako např. akvapark, akvarel, akvabela, akvadukt nebo akvazorbing.

Význam slova, termín, co je to Aqua? Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Aqua je v sekci Latina

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, Latina, Latina, termín, přesný výraz, význam pojmu, Aqua, Aqua, formulace, co to je, pojem, synonymum, slovník, definice, co znamená

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Aqua? resp. jaký je přesný význam slova Aqua? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aqua, odpověď na dotaz co je to Aqua?. Víte např. kdo to je Yvetta Blanarovičová? Znáte a víte kdo je Student? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Aqua hledat i v jiných kategoriích (než Latina) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.