Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Co to je Aqua? Význam slova

Co znamená termín Aqua? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Z latiny aqua = voda. Tento pojem lze vidět např. na láhvi s minerálkou, na kosmetice nebo jako označení odstínu modré barvy. Můžeme se setkat též s počeštěnou podobou "akva", která je součástí složených slov jako např. akvapark, akvarel, akvabela, akvadukt nebo akvazorbing.

Význam slova, termín, co je to Aqua? Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Aqua? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Aqua je v kategorii Latina

Klíčová slova: popis, co to je, význam, wiki, Aqua, Latina, význam pojmu, pojem, termín, co znamená, slovník, přesný výraz, popis, přesný význam, formulace

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Aqua? resp. jaký je význam slova Aqua? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aqua, odpověď na dotaz co je to Aqua?. Víte např. kdo to je Pediatr? Znáte a víte kdo je Zdeněk Bakala? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Latina). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.