Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Co to je Aqua? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Aqua

Z latiny aqua = voda. Tento pojem lze vidět např. na láhvi s minerálkou, na kosmetice nebo jako označení odstínu modré barvy. Můžeme se setkat též s počeštěnou podobou "akva", která je součástí složených slov jako např. akvapark, akvarel, akvabela, akvadukt nebo akvazorbing.

Význam slova, termín, co je to Aqua? Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Aqua? s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Aqua se nachází v kategorii Latina

Klíčová slova: synonymum, význam, formulace, vysvětlení, Latina, pojem, informace, definice, co to je, wiki, termín, co znamená, Aqua

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Aqua? resp. jaká je definice slova Aqua? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aqua, odpověď na dotaz co je to Aqua?. Víte např. kdo to je Pediatr? Znáte a víte kdo je Zdeněk Bakala? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Aqua v jiné sekci než Latina. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.