Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Co to je Aqua? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Aqua

Z latiny aqua = voda. Tento pojem lze vidět např. na láhvi s minerálkou, na kosmetice nebo jako označení odstínu modré barvy. Můžeme se setkat též s počeštěnou podobou "akva", která je součástí složených slov jako např. akvapark, akvarel, akvabela, akvadukt nebo akvazorbing.

Význam slova, termín, co je to Aqua? Odborný termín, výraz, slovo Aqua. Co znamená pojem Aqua z kategorie Latina?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Aqua s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Aqua je v kategorii Latina

Klíčová slova: definice, popis, synonymum, informace, přesný význam, pojem, Aqua, slovo, slovník, význam pojmu, heslo, co to je, co znamená, Latina, vysvětlení

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Aqua? resp. jaká je definice termínu Aqua? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aqua, odpověď na dotaz co je to Aqua?. Víte např. kdo to je Pediatr? Znáte a víte kdo je Zdeněk Bakala? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Latina). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.