Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ikona. Co znamená pojem Ikona z kategorie Software?

Co to je Ikona? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Ikona

V oblasti počítačů znamená slovo ikona malý obrázek, grafický symbol nějaké aplikace či programu (např. W značí program Microsoft Word).

Význam slova, termín, co je to Ikona? Odborný termín, výraz, slovo Ikona. Co znamená pojem Ikona z kategorie Software?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Ikona můžete sdílet se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Ikona je v kategorii Software

Klíčová slova: formulace, význam slova, co znamená, přesný význam, popis, heslo, Software, termín, Software, slovo, wiki, přesný výraz, Ikona, synonymum, co to je, význam pojmu

Co označuje termín Ikona? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Počítačová ikona je v informatice označení pro malý grafický symbol (obrázek), který reprezentuje určitou funkci, aplikaci nebo typ souboru. Obvykle má čtvercovou nebo kulatou podobu. V systémech Microsoft Windows se jedná o bitmapu, v jiných systémech může být ikona i vektorový obrázek, který je možné snadno škálovat (zmenšovat nebo zvětšovat). Aktivaci ikony (kliknutím myší nebo dotykem) je spuštěn určitý program nebo funkce.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Ikona? resp. co znamená Ikona? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ikona, odpověď na dotaz co je to Ikona?. Víte např. kdo to je Polyglot? Znáte a víte kdo je Éterická bytost? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Software). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.