Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Ikona. Co znamená pojem Ikona z kategorie Software?

Co to je Ikona? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ikona?

V oblasti počítačů znamená slovo ikona malý obrázek, grafický symbol nějaké aplikace či programu (např. W značí program Microsoft Word).

Význam slova, termín, co je to Ikona? Odborný termín, výraz, slovo Ikona. Co znamená pojem Ikona z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Ikona s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Ikona je v kategorii Software

Co znamená pojem Ikona? Definice výrazu, slova, termínu z Wikipedie

Počítačová ikona je v informatice označení pro malý grafický symbol (obrázek), který reprezentuje určitou funkci, aplikaci nebo typ souboru. Obvykle má čtvercovou nebo kulatou podobu. V systémech Microsoft Windows se jedná o bitmapu, v jiných systémech může být ikona i vektorový obrázek, který je možné snadno škálovat (zmenšovat nebo zvětšovat). Aktivaci ikony (kliknutím myší nebo dotykem) je spuštěn určitý program nebo funkce.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: popis, slovník, Software, přesný význam, heslo, termín, wiki, význam, informace, popis, význam slova, vysvětlení, přesný výraz, slovo, definice

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Ikona? resp. jaká je definice termínu Ikona? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ikona, odpověď na dotaz co je to Ikona?. Víte např. kdo to je Závozník? Znáte a víte kdo je Klempíř? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Software). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.