Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo CreepyPasta. Co znamená pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Co to je CreepyPasta? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova CreepyPasta

CreepyPasta je druh textu, který se kopírováním šíří po internetu. Hlavním cílem tohoto typu textu je šokování nebo vyděšení příjemce.
Může se jednat o velmi stručný text, celou povídku, vyprávění doplněné fotografií nebo videem. Creepypasta mívá velmi rozdílnou kvalitu, může být originální nebo inspirací vzniklé pokračování již známého textu. Často se jedná o známá témata a soutěžení o hororovější výtvor.

Význam slova, termín, co je to CreepyPasta? Odborný termín, výraz, slovo CreepyPasta. Co znamená pojem CreepyPasta z kategorie Internet?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Tento text (CreepyPasta) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz CreepyPasta je v kategorii Internet

Klíčová slova: slovo, Internet, vysvětlení, definice, význam, formulace, popis, popis, přesný význam, heslo, význam slova, co znamená, přesný výraz, termín, informace

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo CreepyPasta? resp. jaká je definice termínu CreepyPasta? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu CreepyPasta, odpověď na dotaz co je to CreepyPasta?. Víte např. kdo to je Dalajláma? Znáte a víte kdo je Socka? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu CreepyPasta v jiné sekci než Internet. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.