Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Jestřábí oko. Co znamená pojem Jestřábí oko z kategorie Sport?

Co to je Jestřábí oko? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Jestřábí oko

Jestřábí oko, anglickým názvem Hawk-Eye, je název elektronického zařízení určeného ke sledování dopadů míčů v různých druzích sportů, např. tenise, volejbalu, fotbalu a jiných sportech. Název získal systém podle svého tvůrce Paula Hawkinse.
Jestřábí oko funguje na základě obrazů z různých úhlů, které snímají kamery na různých místech v okolí hrací plochy. Obrazy jsou velmi rychle převáděny do trojrozměru a výsledek lze vidět na připojené obrazovce. Kromě dalších funkcí slouží k objektivnímu rozhodování o sporných míčích.

Význam slova, termín, co je to Jestřábí oko? Odborný termín, výraz, slovo Jestřábí oko. Co znamená pojem Jestřábí oko z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Jestřábí oko můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Jestřábí oko je v kategorii Sport

Klíčová slova: heslo, Jestřábí oko, význam slova, co znamená, termín, Jestřábí oko, definice, Sport, slovo, význam pojmu, co to je, přesný výraz, přesný význam, wiki, pojem, formulace

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Jestřábí oko? resp. co se přesně ukrývá za slovem Jestřábí oko? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jestřábí oko, odpověď na dotaz co je to Jestřábí oko?. Víte např. kdo to je Správce daně? Znáte a víte kdo je Ewa Farna? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Sport Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Pýcha, pytel, pysk ... Víte jak to pokračuje dál? Pokud ne, odpověď naleznete tady.