Co je to?
Definice odborného termínu, slova Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Co je to Čtvrtfinále? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Čtvrtfinále

Čtvrtfinále je pojmenování čtvrtinového finále, součásti vyřazovacího systému používaného v mnoha druzích sportu. Účastní se ho 4 dvojice, které zvítězily v osmifinále. Hrají se většinou čtyři zápasy.
Vítězové čtvrtfinále postoupí do semifinále a poražení skončí. Takové provedení rozpisu utkání se využívá u více druhů sportů, při nejrůznějších turnajích a hrách.

Význam slova, termín, co je to Čtvrtfinále? Definice odborného termínu, slova Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Čtvrtfinále můžete sdílet s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Čtvrtfinále je v kategorii Sport

Klíčová slova: přesný výraz, Čtvrtfinále, informace, slovník, vysvětlení, význam pojmu, význam, formulace, Sport, definice, co to je, wiki, heslo, význam slova, slovo, co znamená

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Čtvrtfinále? resp. co je to Čtvrtfinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtvrtfinále, odpověď na dotaz co je to Čtvrtfinále?. Víte např. kdo to je Hillary Clinton? Znáte a víte kdo je Muftí? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Sport). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.