Co je to?
Definice odborného termínu, slova Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Co je to Čtvrtfinále? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Čtvrtfinále

Čtvrtfinále je pojmenování čtvrtinového finále, součásti vyřazovacího systému používaného v mnoha druzích sportu. Účastní se ho 4 dvojice, které zvítězily v osmifinále. Hrají se většinou čtyři zápasy.
Vítězové čtvrtfinále postoupí do semifinále a poražení skončí. Takové provedení rozpisu utkání se využívá u více druhů sportů, při nejrůznějších turnajích a hrách.

Význam slova, termín, co je to Čtvrtfinále? Definice odborného termínu, slova Čtvrtfinále. Co znamená pojem Čtvrtfinále z kategorie Sport?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Čtvrtfinále patří do kategorie Sport

Klíčová slova: wiki, co znamená, Čtvrtfinále, slovník, Čtvrtfinále, význam slova, přesný výraz, termín, pojem, co to je, význam pojmu, Sport, popis, informace, definice, slovo

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Čtvrtfinále? resp. co přesně znamená slovo Čtvrtfinále? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Čtvrtfinále, odpověď na dotaz co je to Čtvrtfinále?. Víte např. kdo to je Legionář? Znáte a víte kdo je Muftí? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Čtvrtfinále i v jiných kategoriích (než Sport). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.