Co je to?
Výraz, termín, definice slova Terasa. Co znamená odborný pojem Terasa z kategorie Stavebnictví?

Co je to Terasa? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Terasa

Terasa patří k venkovním částem stavby. Bývá dekorativní i praktická a doplňuje venkovní část domu, většinou směrem do zahrady. Rozměrově je větší než klasický balkon, bývá vyvýšená nebo může být umístěna na střeše domu.
Slouží většinou k odpočinku nebo setkávání se s přáteli, třeba při grilování nebo společenských akcích. Nebývá zastřešená. Na terasu se umisťuje zahradní nábytek k pohodlnému posezení či relaxaci.

Význam slova, termín, co je to Terasa? Výraz, termín, definice slova Terasa. Co znamená odborný pojem Terasa z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Terasa patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: význam slova, popis, heslo, význam pojmu, informace, Stavebnictví, slovo, význam, wiki, Terasa, vysvětlení, co znamená, Stavebnictví, Terasa, pojem, slovník

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Terasa? resp. co označuje slovo Terasa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Terasa, odpověď na dotaz co je to Terasa?. Víte např. kdo to je Mohel? Znáte a víte kdo je Světec? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.