Co je to?
Výraz, termín, definice slova Terasa. Co znamená odborný pojem Terasa z kategorie Stavebnictví?

Co je to Terasa? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Terasa

Terasa patří k venkovním částem stavby. Bývá dekorativní i praktická a doplňuje venkovní část domu, většinou směrem do zahrady. Rozměrově je větší než klasický balkon, bývá vyvýšená nebo může být umístěna na střeše domu.
Slouží většinou k odpočinku nebo setkávání se s přáteli, třeba při grilování nebo společenských akcích. Nebývá zastřešená. Na terasu se umisťuje zahradní nábytek k pohodlnému posezení či relaxaci.

Význam slova, termín, co je to Terasa? Výraz, termín, definice slova Terasa. Co znamená odborný pojem Terasa z kategorie Stavebnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Terasa? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Terasa je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, formulace, přesný výraz, co znamená, slovo, Terasa, význam slova, význam pojmu, wiki, slovník, vysvětlení, informace, popis, co to je, heslo

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Terasa? resp. co znamená slovo Terasa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Terasa, odpověď na dotaz co je to Terasa?. Víte např. kdo to je Marek Vašut? Znáte a víte kdo je Světec? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.