Co je to?
Definice výrazu Chromebook. Co znamená odborný pojem Chromebook z kategorie Hardware?

Co to je Chromebook? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Chromebook?

Chromebook je název levnějších počítačů bez MS Windows. Chromebooky mají rychlejší start, protože využívají operační systém Google Chrome. Komplikované programy jsou zde nahrazeny online aplikacemi, které uživateli šetří čas.
Výrobci těchto počítačů jsou především společnosti Samsung a Acer. Chromebook je vhodný především pro práci s internetem, online činnosti, sledování videa nebo prohlížení stránek. Pro jednotlivé činnosti je nutné připojení k internetu.

Význam slova, termín, co je to Chromebook? Definice výrazu Chromebook. Co znamená odborný pojem Chromebook z kategorie Hardware?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Chromebook s vašimi kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Chromebook se nachází v sekci Hardware

Klíčová slova: význam slova, informace, Hardware, pojem, význam pojmu, formulace, přesný výraz, význam, popis, popis, wiki, vysvětlení, termín, Chromebook, slovo

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Chromebook? resp. jaký je přesný význam slova Chromebook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chromebook, odpověď na dotaz co je to Chromebook?. Víte např. kdo to je Šemík? Znáte a víte kdo je Kapsář? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Chromebook hledat i v jiných kategoriích (než Hardware) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?