Co je to?
Definice výrazu Chromebook. Co znamená odborný pojem Chromebook z kategorie Hardware?

Co to je Chromebook? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Chromebook?

Chromebook je název levnějších počítačů bez MS Windows. Chromebooky mají rychlejší start, protože využívají operační systém Google Chrome. Komplikované programy jsou zde nahrazeny online aplikacemi, které uživateli šetří čas.
Výrobci těchto počítačů jsou především společnosti Samsung a Acer. Chromebook je vhodný především pro práci s internetem, online činnosti, sledování videa nebo prohlížení stránek. Pro jednotlivé činnosti je nutné připojení k internetu.

Význam slova, termín, co je to Chromebook? Definice výrazu Chromebook. Co znamená odborný pojem Chromebook z kategorie Hardware?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Chromebook sdílejte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Chromebook je v kategorii Hardware

Klíčová slova: Hardware, co znamená, popis, vysvětlení, formulace, Hardware, význam, wiki, Chromebook, Chromebook, co to je, definice, význam pojmu, pojem, termín, heslo

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Chromebook? resp. co přesně znamená slovo Chromebook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chromebook, odpověď na dotaz co je to Chromebook?. Víte např. kdo to je Alexander Babiš? Znáte a víte kdo je Občan? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hardware). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?