Co je to?
Definice výrazu Chromebook. Co znamená odborný pojem Chromebook z kategorie Hardware?

Co to je Chromebook? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Chromebook

Chromebook je název levnějších počítačů bez MS Windows. Chromebooky mají rychlejší start, protože využívají operační systém Google Chrome. Komplikované programy jsou zde nahrazeny online aplikacemi, které uživateli šetří čas.
Výrobci těchto počítačů jsou především společnosti Samsung a Acer. Chromebook je vhodný především pro práci s internetem, online činnosti, sledování videa nebo prohlížení stránek. Pro jednotlivé činnosti je nutné připojení k internetu.

Význam slova, termín, co je to Chromebook? Definice výrazu Chromebook. Co znamená odborný pojem Chromebook z kategorie Hardware?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Chromebook? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Chromebook je v sekci Hardware

Klíčová slova: co to je, význam slova, popis, vysvětlení, přesný význam, co znamená, termín, informace, heslo, Chromebook, wiki, popis, význam pojmu

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Chromebook? resp. jaká je definice termínu Chromebook? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Chromebook, odpověď na dotaz co je to Chromebook?. Víte např. kdo to je Šemík? Znáte a víte kdo je Kapsář? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Chromebook v jiné sekci než Hardware. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?