Co je to?
Výraz, termín, definice slova Adorace. Co znamená odborný pojem Adorace z kategorie Náboženství?

Co je to Adorace? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Adorace

Adorace obecně znamená zbožné uctívání nějakého boha.

Význam slova, termín, co je to Adorace? Výraz, termín, definice slova Adorace. Co znamená odborný pojem Adorace z kategorie Náboženství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Adorace? s kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Adorace se nachází v kategorii Náboženství

Klíčová slova: vysvětlení, popis, definice, co znamená, význam slova, popis, formulace, informace, pojem, heslo, Náboženství, slovník, co to je, wiki, slovo

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Adorace? resp. jaký je přesný význam slova Adorace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adorace, odpověď na dotaz co je to Adorace?. Víte např. kdo to je Biskup? Znáte a víte kdo je Proděkan? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Náboženství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.