Co je to?
Výraz, termín, definice slova Adorace. Co znamená odborný pojem Adorace z kategorie Náboženství?

Co je to Adorace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Adorace

Adorace obecně znamená zbožné uctívání nějakého boha.

Význam slova, termín, co je to Adorace? Výraz, termín, definice slova Adorace. Co znamená odborný pojem Adorace z kategorie Náboženství?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Adorace? Potom se o definici podělte s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Adorace se nachází v kategorii Náboženství

Klíčová slova: význam pojmu, informace, význam slova, popis, formulace, heslo, vysvětlení, pojem, přesný výraz, synonymum, Adorace, Náboženství, přesný význam, co znamená, slovo

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Adorace? resp. jaký je přesný význam slova Adorace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adorace, odpověď na dotaz co je to Adorace?. Víte např. kdo to je Biskup? Znáte a víte kdo je Proděkan? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Náboženství Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.