Co je to?
Výraz, termín, definice slova Adorace. Co znamená odborný pojem Adorace z kategorie Náboženství?

Co je to Adorace? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Adorace?

Adorace obecně znamená zbožné uctívání nějakého boha.

Význam slova, termín, co je to Adorace? Výraz, termín, definice slova Adorace. Co znamená odborný pojem Adorace z kategorie Náboženství?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adorace s partnery, kolegy a kamarády na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Adorace se nachází v sekci Náboženství

Klíčová slova: Náboženství, význam, slovník, vysvětlení, přesný význam, definice, Adorace, heslo, co znamená, informace, pojem, význam slova, formulace, popis, význam pojmu

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Adorace? resp. jaká je definice slova Adorace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adorace, odpověď na dotaz co je to Adorace?. Víte např. kdo to je Biskup? Znáte a víte kdo je Proděkan? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Náboženství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.