Co je to?
Definice výrazu Bazaliom. Co znamená odborný pojem Bazaliom z kategorie Nemoce?

Co to je Bazaliom? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Bazaliom?

Bazaliom je druh kožního nádoru, který se vyskytuje na nekrytých částích těla. Může pomalu růst po mnoho let. Pokud není léčen, netvoří metastázy, ale poničí okolní tkáně. Může se nacházet kdekoli na těle, ale především tam, kam často proniká sluneční záření.
Častý je na tvářích, uších, rukou, šíji, málokdy se vyskytuje na nohou. Bazaliom se odstraňuje většinou chirurgicky.

Význam slova, termín, co je to Bazaliom? Definice výrazu Bazaliom. Co znamená odborný pojem Bazaliom z kategorie Nemoce?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Bazaliom je v kategorii Nemoce

Klíčová slova: význam, formulace, informace, přesný výraz, význam slova, Nemoce, termín, heslo, co znamená, Nemoce, Bazaliom, význam pojmu, popis, definice, Bazaliom, slovník

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Bazaliom? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Bazaliom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bazaliom, odpověď na dotaz co je to Bazaliom?. Víte např. kdo to je Spammer? Znáte a víte kdo je Xenofob? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Nemoce). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?