Co je to?
Definice výrazu Bazaliom. Co znamená odborný pojem Bazaliom z kategorie Nemoce?

Co to je Bazaliom? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Bazaliom?

Bazaliom je druh kožního nádoru, který se vyskytuje na nekrytých částích těla. Může pomalu růst po mnoho let. Pokud není léčen, netvoří metastázy, ale poničí okolní tkáně. Může se nacházet kdekoli na těle, ale především tam, kam často proniká sluneční záření.
Častý je na tvářích, uších, rukou, šíji, málokdy se vyskytuje na nohou. Bazaliom se odstraňuje většinou chirurgicky.

Význam slova, termín, co je to Bazaliom? Definice výrazu Bazaliom. Co znamená odborný pojem Bazaliom z kategorie Nemoce?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bazaliom sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Bazaliom patří do sekce Nemoce

Klíčová slova: pojem, synonymum, termín, Bazaliom, wiki, co znamená, Nemoce, slovník, popis, přesný význam, heslo, co to je, formulace, význam, význam pojmu, slovo

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Bazaliom? resp. jaký je význam slova Bazaliom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Bazaliom, odpověď na dotaz co je to Bazaliom?. Víte např. kdo to je Marcela Augustová? Znáte a víte kdo je Xenofob? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Bazaliom hledat i v jiných kategoriích (než Nemoce) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?