Co je to?
Odborný výraz, definice slova Linux. Co znamená pojem Linux z kategorie Počítače?

Co je to Linux? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Linux?

Počítačový operační systém, založený na otevřeném operačním systému UNIXu, Díky UNIXu může s počítačem najednou komunikovat více uživatelů a jeden uživatel může být přihlášen vícekrát a spouštět více úloh současně. Linux je volně šiřitelný software, který je možné dál upravovat a kopírovat. Tím se liší od systémů Microsoft Windows nebo Mac OS X.

Význam slova, termín, co je to Linux? Odborný výraz, definice slova Linux. Co znamená pojem Linux z kategorie Počítače?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Linux? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Linux patří do sekce Počítače

Klíčová slova: popis, význam, slovník, wiki, termín, Linux, slovo, Linux, synonymum, význam pojmu, vysvětlení, co to je, pojem, definice, Počítače, formulace

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Linux? resp. co znamená výraz Linux? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linux, odpověď na dotaz co je to Linux?. Víte např. kdo to je Opatrovník? Znáte a víte kdo je Miloš Zeman? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Počítače). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.