Co je to?
Odborný výraz, definice slova Linux. Co znamená pojem Linux z kategorie Počítače?

Co je to Linux? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Linux

Počítačový operační systém, založený na otevřeném operačním systému UNIXu, Díky UNIXu může s počítačem najednou komunikovat více uživatelů a jeden uživatel může být přihlášen vícekrát a spouštět více úloh současně. Linux je volně šiřitelný software, který je možné dál upravovat a kopírovat. Tím se liší od systémů Microsoft Windows nebo Mac OS X.

Význam slova, termín, co je to Linux? Odborný výraz, definice slova Linux. Co znamená pojem Linux z kategorie Počítače?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Linux sdílet s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Linux je v kategorii Počítače

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, Počítače, slovník, slovo, termín, informace, popis, pojem, co znamená, přesný význam, Počítače, synonymum, význam, definice

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Linux? resp. jaký je význam slova Linux? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linux, odpověď na dotaz co je to Linux?. Víte např. kdo to je Přemysl Oráč? Znáte a víte kdo je Bílý kůň? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Počítače. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.