Co je to?
Odborný výraz, definice slova Linux. Co znamená pojem Linux z kategorie Počítače?

Co je to Linux? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Linux

Počítačový operační systém, založený na otevřeném operačním systému UNIXu, Díky UNIXu může s počítačem najednou komunikovat více uživatelů a jeden uživatel může být přihlášen vícekrát a spouštět více úloh současně. Linux je volně šiřitelný software, který je možné dál upravovat a kopírovat. Tím se liší od systémů Microsoft Windows nebo Mac OS X.

Význam slova, termín, co je to Linux? Odborný výraz, definice slova Linux. Co znamená pojem Linux z kategorie Počítače?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Linux můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Linux je v sekci Počítače

Klíčová slova: informace, Počítače, přesný výraz, Počítače, význam slova, popis, vysvětlení, Linux, wiki, slovo, význam pojmu, pojem, přesný význam, termín, synonymum

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Linux? resp. co znamená slovo Linux? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Linux, odpověď na dotaz co je to Linux?. Víte např. kdo to je Přemysl Oráč? Znáte a víte kdo je Bílý kůň? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Linux i v jiných kategoriích (než Počítače). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.