Co je to?
Definice odborného termínu, slova Ponorková nemoc. Co znamená pojem Ponorková nemoc z kategorie Psychologie?

Co je to Ponorková nemoc? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Ponorková nemoc?

Ponorková nemoc je hovorové označení pro náladu a stav v situaci, kdy se menší skupina lidí nachází v uzavřeném prostoru, kde mezi nimi postupně vzniká napětí, pocity odporu, zvýšená citlivost a nesnášenlivost. Uzavřený prostor a nízký počet osob vedou k tomu, že je omezeno množství podnětů a opakují se stále stejné situace.
Postižení jedinci tráví příliš mnoho času společně, takže i když by spolu jinak vycházeli dobře, při nepřetržitém kontaktu dojde na konflikty mnohdy i z malicherných příčin a napětí stále narůstá. Projevem ponorkové nemoci jsou slovní útoky, může dojít i na fyzické násilí.


Co je to Ponorková nemoc? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Ponorková nemoc. Co znamená pojem Ponorková nemoc z kategorie Psychologie?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Ponorková nemoc s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Ponorková nemoc patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: Ponorková nemoc, synonymum, odborný výraz, slovo, co znamená, význam slova, slovník, terminologie, co to je, termín, přesný výraz, definice pojmu, lexikon, význam pojmu, pojem, vysvětlení, formulace, Psychologie


Pojem Ponorková nemoc je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Ponorková nemoc

Najít slovo Ponorková nemoc ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Ponorková nemoc ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Ponorková nemoc ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ponorková nemoc ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Ponorková nemoc ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Ponorková nemoc ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ponorková nemoc například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Ponorková nemoc? resp. co se skrývá pod slovem Ponorková nemoc? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ponorková nemoc, odpověď na dotaz co je to Ponorková nemoc?. Víte např. kdo to je Chachar? Znáte a víte kdo je Fyzioterapeut? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Psychologie). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.