Co je to?
Odborný výraz, definice slova Autenticita. Co znamená pojem Autenticita z kategorie Různé?

Co je to Autenticita? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Autenticita?

Autenticita je obecně vykládána jako původnost, pravost či hodnověrnost. Může se jednat o některou z vlastností zkoumaného a prověřovaného subjektu. Autenticita se zjišťuje procesem autentizace.
Původnost se používá také v péči o kulturní dědictví a důraz na ni se klade i při zkoumání kulturní rozmanitosti.

Význam slova, termín, co je to Autenticita? Odborný výraz, definice slova Autenticita. Co znamená pojem Autenticita z kategorie Různé?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Autenticita sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Autenticita je v kategorii Různé

Klíčová slova: Autenticita, wiki, formulace, význam pojmu, synonymum, definice, informace, termín, význam slova, přesný význam, popis, popis, slovník, Různé, heslo

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Autenticita? resp. jaká je definice termínu Autenticita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Autenticita, odpověď na dotaz co je to Autenticita?. Víte např. kdo to je Paranoik? Znáte a víte kdo je Bohém? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Autenticita v jiné sekci než Různé. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.