Co je to?
Definice odborného termínu, slova Plast. Co znamená pojem Plast z kategorie Materiály?

Co je to Plast? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Plast

Plast čili umělá nebo plastická hmota je název celé skupiny polymerních syntetických materiálů. Plast má nízkou hustotu, jsou odolné, tvrdé i pružné a velmi dobře se zpracovávají. Díky tomu je ideální pro masovou výrobu nenáročnými technologiemi.
Nalézá široké uplatnění v domácnostech i výrobě. Vlastností plastu se široce využívá i při výrobě automobilů, v elektronice, elektrotechnice či výpočetní technice.

Význam slova, termín, co je to Plast? Definice odborného termínu, slova Plast. Co znamená pojem Plast z kategorie Materiály?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Plast s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Plast se nachází v sekci Materiály

Klíčová slova: význam slova, wiki, přesný význam, význam, heslo, vysvětlení, Plast, definice, slovník, synonymum, přesný výraz, slovo, formulace, co znamená, význam pojmu, pojem

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Plast? resp. co se přesně ukrývá za slovem Plast? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plast, odpověď na dotaz co je to Plast?. Víte např. kdo to je James Cameron? Znáte a víte kdo je Ivan Vladimirovič Mičurin? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Materiály). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?