Co je to?
Výraz, termín, definice slova Repůjčka. Co znamená odborný pojem Repůjčka z kategorie Bankovnictví?

Co je to Repůjčka? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Repůjčka?

Repůjčka je v pořadí další půjčka, díky které lze splácet úvěr předcházející půjčky a to za často výhodnějších podmínek. Repůjčka je úvěrový finanční produkt, který v současné době nabízí celá řada bankovních i nebankovních institucí.
Typickým znakem repůjčky je snížení měsíčních splátek, v některých případech se může jednat o poměrně výrazné procento, uvádí se až jedna čtvrtina celkové hodnoty, tedy 25%.

Význam slova, termín, co je to Repůjčka? Výraz, termín, definice slova Repůjčka. Co znamená odborný pojem Repůjčka z kategorie Bankovnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Repůjčka? Potom se o definici podělte s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Repůjčka se nachází v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: Repůjčka, definice, termín, vysvětlení, význam pojmu, popis, heslo, přesný význam, Bankovnictví, wiki, význam slova, synonymum, formulace, Bankovnictví, co to je

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Repůjčka? resp. co to je Repůjčka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Repůjčka, odpověď na dotaz co je to Repůjčka?. Víte např. kdo to je Stalker? Znáte a víte kdo je Tajemník? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Repůjčka v jiné sekci než Bankovnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.