Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Plovoucí podlaha. Co znamená pojem Plovoucí podlaha z kategorie Stavebnictví?

Co to je Plovoucí podlaha? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Plovoucí podlaha?

Plovoucí podlaha je typ skládané podlahy, která v sobě má zvukovou izolační vrstvu. Hodí se hlavně do bytů nebo různých typů kanceláří. Může se jednat např. o laminátovou, dřevěnou, dýhovanou, korkovou nebo linoleovou plovoucí podlahu. Lehká varianta se klade na materiál na dřevním základě, těžká na betonový základ.
Velkou předností plovoucí podlahy je zvuková izolace, dále pak rychlé a čisté položení. Je také zdravotně nezávadná, lehce se udržuje a její cena je příznivá. Nehodí se však do vlhkých místností nebo tam, kde dochází k častým změnám teplot.

Význam slova, termín, co je to Plovoucí podlaha? Odborný termín, výraz, slovo Plovoucí podlaha. Co znamená pojem Plovoucí podlaha z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Plovoucí podlaha můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Plovoucí podlaha je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: synonymum, popis, přesný výraz, formulace, Stavebnictví, definice, vysvětlení, Plovoucí podlaha, wiki, Stavebnictví, Plovoucí podlaha, slovo, přesný význam, informace, pojem, co znamená

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Plovoucí podlaha? resp. jaký je význam pojmu Plovoucí podlaha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plovoucí podlaha, odpověď na dotaz co je to Plovoucí podlaha?. Víte např. kdo to je Daniel Herman? Znáte a víte kdo je Optimista? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.