Co je to?
Definice odborného termínu, slova Cider. Co znamená pojem Cider z kategorie Nápoje?

Co je to Cider? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Cider?

Cider, někdy psáno též cidre,je označením pro jablečné víno vyráběné ze zkvašeného jablečného moštu. Cider je populární především v západní Evropě - v Británii a ve Francii. Cidre je jemně perlivý nápoj s poměrně nízkým obsahem alkoholu, je slabší než běžné víno. Chuť odpovídá použité surovině, barva je zlatavá.

Význam slova, termín, co je to Cider? Definice odborného termínu, slova Cider. Co znamená pojem Cider z kategorie Nápoje?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Cider se nachází v kategorii Nápoje

Klíčová slova: význam pojmu, informace, přesný význam, Nápoje, přesný výraz, Nápoje, Cider, synonymum, význam, slovník, definice, formulace, vysvětlení, heslo, Cider, co znamená

Co znamená pojem Cider? Definice slova, termínu z Wikipedie

Cidre [sidr] je jablečné víno vyráběné řízeným kvašením jablečného moštu. Nápoj je populární především v západní Evropě (Spojené království, Irsko, Francie, Španělsko), v Česku byl donedávna prakticky neznámý. O jeho původu a rozšíření se vedou dlouhodobé spory, vznik výroby cidru je pravděpodobně spojen s oblastí dnešního Baskicka.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Cider? resp. co přesně označuje termín Cider? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cider, odpověď na dotaz co je to Cider?. Víte např. kdo to je Katolík? Znáte a víte kdo je Legionář? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde