Co je to?
Definice odborného termínu, slova Cider. Co znamená pojem Cider z kategorie Nápoje?

Co je to Cider? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Cider?

Cider, někdy psáno též cidre,je označením pro jablečné víno vyráběné ze zkvašeného jablečného moštu. Cider je populární především v západní Evropě - v Británii a ve Francii. Cidre je jemně perlivý nápoj s poměrně nízkým obsahem alkoholu, je slabší než běžné víno. Chuť odpovídá použité surovině, barva je zlatavá.

Význam slova, termín, co je to Cider? Definice odborného termínu, slova Cider. Co znamená pojem Cider z kategorie Nápoje?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Cider? Pak se o ní podělte s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Cider patří do sekce Nápoje

Klíčová slova: Cider, heslo, co znamená, Nápoje, Nápoje, popis, formulace, termín, význam, synonymum, přesný význam, slovo, pojem, Cider, přesný výraz, definice

Co znamená pojem Cider? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Cidre [sidr] je jablečné víno vyráběné řízeným kvašením jablečného moštu. Nápoj je populární především v západní Evropě (Spojené království, Irsko, Francie, Španělsko), v Česku byl donedávna prakticky neznámý. O jeho původu a rozšíření se vedou dlouhodobé spory, vznik výroby cidru je pravděpodobně spojen s oblastí dnešního Baskicka.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Cider? resp. co označuje slovo Cider? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cider, odpověď na dotaz co je to Cider?. Víte např. kdo to je Josef Abrhám? Znáte a víte kdo je Legionář? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nápoje U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde