Co je to?
Definice odborného termínu, slova Cider. Co znamená pojem Cider z kategorie Nápoje?

Co je to Cider? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Cider?

Cider, někdy psáno též cidre,je označením pro jablečné víno vyráběné ze zkvašeného jablečného moštu. Cider je populární především v západní Evropě - v Británii a ve Francii. Cidre je jemně perlivý nápoj s poměrně nízkým obsahem alkoholu, je slabší než běžné víno. Chuť odpovídá použité surovině, barva je zlatavá.

Význam slova, termín, co je to Cider? Definice odborného termínu, slova Cider. Co znamená pojem Cider z kategorie Nápoje?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Cider? Potom se o definici podělte s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Cider je v sekci Nápoje

Co znamená pojem Cider? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Cidre [sidr] je jablečné víno vyráběné řízeným kvašením jablečného moštu. Nápoj je populární především v západní Evropě (Spojené království, Irsko, Francie, Španělsko), v Česku byl donedávna prakticky neznámý. O jeho původu a rozšíření se vedou dlouhodobé spory, vznik výroby cidru je pravděpodobně spojen s oblastí dnešního Baskicka.

Text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz

Klíčová slova: popis, přesný výraz, definice, informace, popis, význam, slovník, wiki, formulace, přesný význam, co to je, vysvětlení, význam slova, Nápoje, pojem

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Cider? resp. jaká je definice termínu Cider? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cider, odpověď na dotaz co je to Cider?. Víte např. kdo to je Broker? Znáte a víte kdo je Cholerik? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Cider hledat i v jiných kategoriích (než Nápoje) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde