Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tajga. Co znamená pojem Tajga z kategorie Příroda?

Co to je Tajga? Význam slova

Co znamená termín Tajga? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Jehličnaté lesy o obrovské rozloze, které na zeměkouli rostou hlavně v oblastech severních zeměpisných šířek. Nejvíce se vyskytují především v Kanadě a na Sibiři. V ruském jazyce pro ně také vzniklo pojmenování tajga. Pro vznik tajgy musí existovat vhodné přírodní a klimatické podmínky. Nezbytné je zejména dlouhé období, ve kterém několik měsíců teplota každý rok přesahuje 10 °C.

Význam slova, termín, co je to Tajga? Odborný termín, výraz, slovo Tajga. Co znamená pojem Tajga z kategorie Příroda?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Tajga doporučujeme sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Tajga se nachází v sekci Příroda

Klíčová slova: popis, vysvětlení, Příroda, význam slova, význam pojmu, přesný výraz, co znamená, termín, heslo, informace, formulace, pojem, slovo, význam, Příroda, wiki

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Tajga? resp. co vlastně znamená slovo Tajga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tajga, odpověď na dotaz co je to Tajga?. Víte např. kdo to je Narcis? Znáte a víte kdo je Sámo? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Příroda. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?