Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tajga. Co znamená pojem Tajga z kategorie Příroda?

Co to je Tajga? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Tajga?

Jehličnaté lesy o obrovské rozloze, které na zeměkouli rostou hlavně v oblastech severních zeměpisných šířek. Nejvíce se vyskytují především v Kanadě a na Sibiři. V ruském jazyce pro ně také vzniklo pojmenování tajga. Pro vznik tajgy musí existovat vhodné přírodní a klimatické podmínky. Nezbytné je zejména dlouhé období, ve kterém několik měsíců teplota každý rok přesahuje 10 °C.

Význam slova, termín, co je to Tajga? Odborný termín, výraz, slovo Tajga. Co znamená pojem Tajga z kategorie Příroda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Tajga s kolegy na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Tajga je v kategorii Příroda

Klíčová slova: definice, Příroda, formulace, slovo, synonymum, Příroda, heslo, pojem, wiki, význam slova, přesný výraz, slovník, popis, vysvětlení, popis

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Tajga? resp. co znamená slovo Tajga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tajga, odpověď na dotaz co je to Tajga?. Víte např. kdo to je Zac Efron? Znáte a víte kdo je Bookmaker? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Tajga hledat i v jiných kategoriích (než Příroda) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?