Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tajga. Co znamená pojem Tajga z kategorie Příroda?

Co to je Tajga? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Tajga

Jehličnaté lesy o obrovské rozloze, které na zeměkouli rostou hlavně v oblastech severních zeměpisných šířek. Nejvíce se vyskytují především v Kanadě a na Sibiři. V ruském jazyce pro ně také vzniklo pojmenování tajga. Pro vznik tajgy musí existovat vhodné přírodní a klimatické podmínky. Nezbytné je zejména dlouhé období, ve kterém několik měsíců teplota každý rok přesahuje 10 °C.

Význam slova, termín, co je to Tajga? Odborný termín, výraz, slovo Tajga. Co znamená pojem Tajga z kategorie Příroda?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tajga sdílet s kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Tajga je v kategorii Příroda

Klíčová slova: pojem, formulace, synonymum, význam, význam slova, heslo, přesný význam, Příroda, slovo, co to je, popis, popis, Tajga, přesný výraz, wiki

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Tajga? resp. co je to Tajga? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tajga, odpověď na dotaz co je to Tajga?. Víte např. kdo to je Zac Efron? Znáte a víte kdo je Bookmaker? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Tajga hledat i v jiných kategoriích (než Příroda) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?