Co je to?
Definice výrazu Hilterapie. Co znamená odborný pojem Hilterapie z kategorie Lékařství?

Co to je Hilterapie? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Hilterapie

Hilterapie je nová laserová terapie, umožňující velmi účinné a bezbolestné léčení i hlubokých tkání. Pro hilterapii se používá laser s vysokou intenzitou, které nedosahují jiné laserové technologie. Výkon je po celou dobu působení možno kontrolovat a měnit, takže jednotlivé dávky se mohou zvyšovat, čímž se dosahuje optimálních výsledků.
Hilterapie se využívá při léčbě složitých degenerativních onemocnění, např. artrózy, a léčení má dlouhodobý efekt. Tuto technologii lze použít i u dalších obtíží a nemocí.

Význam slova, termín, co je to Hilterapie? Definice výrazu Hilterapie. Co znamená odborný pojem Hilterapie z kategorie Lékařství?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Hilterapie? Potom se o definici podělte s blízkými na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Hilterapie se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, definice, význam pojmu, pojem, co to je, popis, slovo, přesný význam, význam, přesný výraz, Hilterapie, Hilterapie, co znamená, formulace, Lékařství, informace

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Hilterapie? resp. co je to Hilterapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hilterapie, odpověď na dotaz co je to Hilterapie?. Víte např. kdo to je Mechanik? Znáte a víte kdo je Legolas? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.