Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Věta jednoduchá. Co znamená pojem Věta jednoduchá z kategorie Český jazyk?

Co to je Věta jednoduchá? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Věta jednoduchá?

Věta jednoduchá je označení pro větný celek, vyjadřující jen jednu myšlenku. Tento typ věty má pouze jeden přísudek. Věty jednoduché se rozdělují podle členitosti na věty dvojčlenné, které obsahují dvě části – podmětovou a přísudkovou – a věty jednočlenné, u kterých je obsah vyjádřen pouze jedním základním větným členem.
Podle výskytu dalších větných členů se pak dělí na věty rozvité nebo holé – ty obsahují pouze podmět a přísudek.

Význam slova, termín, co je to Věta jednoduchá? Odborný termín, výraz, slovo Věta jednoduchá. Co znamená pojem Věta jednoduchá z kategorie Český jazyk?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Věta jednoduchá sdílejte s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Věta jednoduchá je v kategorii Český jazyk

Klíčová slova: Český jazyk, Věta jednoduchá, přesný výraz, co znamená, slovo, slovník, informace, vysvětlení, wiki, definice, přesný význam, Český jazyk, synonymum, termín, význam, pojem

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Věta jednoduchá? resp. jaká je definice termínu Věta jednoduchá? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Věta jednoduchá, odpověď na dotaz co je to Věta jednoduchá?. Víte např. kdo to je Marek Vašut? Znáte a víte kdo je Woody Allen? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Český jazyk. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.