Co je to?
Definice výrazu Useň. Co znamená odborný pojem Useň z kategorie Materiály?

Co to je Useň? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Useň?

Useň je označení pro opracovanou zvířecí kůži (zbavenou srsti a připravenou pro další zpracování), kterou lze využít pro výrobu oděvů, bot, potahů nebo jiných výrobků.

Význam slova, termín, co je to Useň? Definice výrazu Useň. Co znamená odborný pojem Useň z kategorie Materiály?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Useň je v kategorii Materiály

Klíčová slova: co to je, co znamená, Useň, termín, synonymum, heslo, Materiály, přesný význam, význam pojmu, formulace, wiki, popis, vysvětlení, pojem, slovo, Useň

Co označuje termín Useň? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Kůže jako materiál je nezpracovaná surovina z kůže obratlovců – z jejich tělního pokryvu. Zpracovaná kůže se nazývá useň, ale slovo kůže se používá jako synonymum slova useň. Zpracovaná zvířecí (výjimečně u některých přírodních národů i lidská) kůže se od pradávna využívala jako oděv nebo surovina k výrobě oděvů, obuvi, oděvních doplňků a různých artefaktů. Specifické využití má kůže při výrobě bicích hudebních nástrojů – bubnů. Dnes je však často nahrazována umělými materiály.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Useň? resp. jaký je přesný význam slova Useň? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Useň, odpověď na dotaz co je to Useň?. Víte např. kdo to je Tomio Okamura? Znáte a víte kdo je Démon? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Materiály U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.