Co je to?
Definice výrazu, termínu Kadence. Co znamená odborný pojem Kadence z kategorie Technika?

Co je to Kadence? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kadence?

Kadence je pojem z více oblastí. V technice se takto označuje rychlost palby, kterou zbraň dokáže vyvinout. Tato hodnota je teoretická a je vyjádřením počtu střel, které zbraň dokáže vystřelit za určitý čas. Většinou se měří počet ran za minutu.
V této hodnotě nejsou zahrnuty skutečné podmínky střelby, jako třeba nečistota, atmosférické podmínky, poruchy, čas potřebný k výměně zásobníku a další. Reálná hodnota kadence může být mnohem nižší než teoretická.

Význam slova, termín, co je to Kadence? Definice výrazu, termínu Kadence. Co znamená odborný pojem Kadence z kategorie Technika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kadence s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kadence se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: Technika, co to je, Kadence, přesný význam, synonymum, Technika, význam, heslo, význam pojmu, přesný výraz, význam slova, wiki, co znamená, pojem, slovník, definice

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Kadence? resp. co to je Kadence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kadence, odpověď na dotaz co je to Kadence?. Víte např. kdo to je Negr? Znáte a víte kdo je Stanley Kubrick? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Kadence i v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.