Co je to?
Definice výrazu Holotropní dýchání. Co znamená odborný pojem Holotropní dýchání z kategorie Psychologie?

Co to je Holotropní dýchání? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Holotropní dýchání

Holotropní dýchání je název metody ze 70. let 20. století. Jejím autorem je Stanislav Grof, psychiatr a psycholog, který tuto metodu vyvinul společně se svou ženou. Jedná se o terapeutický postup, při kterém mají být vyvolány jiné stavy vědomí pomocí velmi intenzivního dýchání či zadržování dechu.
Holotropní dýchání má přinášet zcelující zážitky, podobné účinkům psychotropních látek.

Význam slova, termín, co je to Holotropní dýchání? Definice výrazu Holotropní dýchání. Co znamená odborný pojem Holotropní dýchání z kategorie Psychologie?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Holotropní dýchání sdílejte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Holotropní dýchání je v kategorii Psychologie

Klíčová slova: slovník, význam pojmu, Holotropní dýchání, co to je, co znamená, Psychologie, vysvětlení, heslo, formulace, popis, význam, synonymum, Holotropní dýchání, význam slova, přesný výraz, slovo

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Holotropní dýchání? resp. jaký je význam pojmu Holotropní dýchání? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Holotropní dýchání, odpověď na dotaz co je to Holotropní dýchání?. Víte např. kdo to je Jitka Čvančarová? Znáte a víte kdo je Megera? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Psychologie. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.