Co je to?
Definice výrazu Liftback. Co znamená odborný pojem Liftback z kategorie Technika?

Co to je Liftback? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Liftback

Liftback je pojmenování jednoho z typů karoserie automobilu. Může se jednat o tři nebo pětidvéřovou karoserii. Vůz s liftbackem má záď, která se svažuje pod mírným úhlem. Také bývá delší než u hatchbacku.
Největším kladem je pohodlný přístup do zavazadlového prostoru. Ten je snadný díky tomu, že je možno vyklopit páté dveře celé. Liftback je podobný fastbacku, který se liší pouze designovým provedením zádě. Pokud by byl liftback tříprostorový, nepatřil by již do kategorie sedanů. Příkladem vozu v tomto provedení může být Škoda Octavia.

Význam slova, termín, co je to Liftback? Definice výrazu Liftback. Co znamená odborný pojem Liftback z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Liftback se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: význam, popis, co to je, definice, wiki, heslo, slovo, pojem, formulace, Technika, co znamená, slovník, Technika, význam slova, synonymum, význam pojmu

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Liftback? resp. jaká je definice termínu Liftback? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Liftback, odpověď na dotaz co je to Liftback?. Víte např. kdo to je Waldemar Matuška? Znáte a víte kdo je Voayer? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Technika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.