Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Topinambur. Co znamená pojem Topinambur z kategorie Jídlo?

Co to je Topinambur? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Topinambur?

Topinambur, topinambur hlíznatý, slunečnice topinambur, židovský brambor a podobně, jsou označení rostliny pocházející ze Severní Ameriky. Patří do čeledi hvězdnicovitých a není v České republice původním druhem.
Jedná se o pěstovanou i zplaněnou rostlinu, dovezenou v 16. století. U nás se jako planá vyskytuje především na březích řek nebo mezích a velmi rychle se rozšiřuje. Pěstovala se původně jako krmivo, vzhledem k vysokému obsahu prospěšných látek se stává i potravinou.


Co je to Topinambur? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Topinambur. Co znamená pojem Topinambur z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Topinambur patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: Topinambur, wiki, slovník, přesný význam, definice, Jídlo, termín, odborné názvosloví, synonymum, definice pojmu, popis, význam, odborný výraz, heslo, přesný výraz, vysvětlení, Jídlo, význam slova


Pojem Topinambur je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Topinambur ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Topinambur ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Topinambur na Google.cz

Hledat termín Topinambur ve Wikipedii

Vyhledat termín Topinambur ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Topinambur ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Topinambur například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Topinambur? resp. co to je Topinambur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Topinambur, odpověď na dotaz co je to Topinambur?. Víte např. kdo to je Holobrádek? Znáte a víte kdo je Klement Gottwald? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.