Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Topinambur. Co znamená pojem Topinambur z kategorie Jídlo?

Co to je Topinambur? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Topinambur?

Topinambur, topinambur hlíznatý, slunečnice topinambur, židovský brambor a podobně, jsou označení rostliny pocházející ze Severní Ameriky. Patří do čeledi hvězdnicovitých a není v České republice původním druhem.
Jedná se o pěstovanou i zplaněnou rostlinu, dovezenou v 16. století. U nás se jako planá vyskytuje především na březích řek nebo mezích a velmi rychle se rozšiřuje. Pěstovala se původně jako krmivo, vzhledem k vysokému obsahu prospěšných látek se stává i potravinou.

Význam slova, termín, co je to Topinambur? Odborný termín, výraz, slovo Topinambur. Co znamená pojem Topinambur z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Topinambur patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: Topinambur, slovo, synonymum, pojem, definice, Jídlo, informace, vysvětlení, přesný význam, Topinambur, wiki, význam slova, přesný výraz, slovník, formulace, Jídlo

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Topinambur? resp. co znamená slovo Topinambur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Topinambur, odpověď na dotaz co je to Topinambur?. Víte např. kdo to je Děvkař? Znáte a víte kdo je Transhumanista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Jídlo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.