Co je to?
Odborný výraz, definice slova Synchronizace. Co znamená pojem Synchronizace z kategorie Software?

Co je to Synchronizace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Synchronizace

Synchronizace je pojmenování užívané pro situaci, kdy současně probíhá více koordinovaných dějů. S pojmem se lze setkat nejčastěji v informatice, programování, při stavbě strojů nebo jejich částí, ale také při organizování různých činností nebo akcí.
Hlavním cílem synchronizace dat je přenos dat mezi serverem a jiným zařízením nebo aplikací tak, aby se na synchronizovaných místech vyskytovala stejná data.

Význam slova, termín, co je to Synchronizace? Odborný výraz, definice slova Synchronizace. Co znamená pojem Synchronizace z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Synchronizace se nachází v sekci Software

Klíčová slova: přesný význam, co to je, význam slova, formulace, Synchronizace, wiki, Software, význam pojmu, Software, heslo, popis, přesný výraz, definice, synonymum, co znamená, vysvětlení

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Synchronizace? resp. co označuje slovo Synchronizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Synchronizace, odpověď na dotaz co je to Synchronizace?. Víte např. kdo to je Herobrine? Znáte a víte kdo je Čert? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Software). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.