Co je to?
Odborný výraz, definice slova Synchronizace. Co znamená pojem Synchronizace z kategorie Software?

Co je to Synchronizace? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Synchronizace

Synchronizace je pojmenování užívané pro situaci, kdy současně probíhá více koordinovaných dějů. S pojmem se lze setkat nejčastěji v informatice, programování, při stavbě strojů nebo jejich částí, ale také při organizování různých činností nebo akcí.
Hlavním cílem synchronizace dat je přenos dat mezi serverem a jiným zařízením nebo aplikací tak, aby se na synchronizovaných místech vyskytovala stejná data.

Význam slova, termín, co je to Synchronizace? Odborný výraz, definice slova Synchronizace. Co znamená pojem Synchronizace z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Synchronizace můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Synchronizace je v sekci Software

Klíčová slova: wiki, pojem, definice, synonymum, slovník, termín, slovo, co znamená, přesný výraz, heslo, popis, vysvětlení, význam, formulace, Software, význam pojmu

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Synchronizace? resp. co znamená Synchronizace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Synchronizace, odpověď na dotaz co je to Synchronizace?. Víte např. kdo to je Ivanka Trumpová? Znáte a víte kdo je Čert? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Synchronizace i v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.