Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aktivita. Co znamená pojem Aktivita z kategorie Latina?

Co to je Aktivita? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Aktivita

Aktivita je pojem z latiny, který má velice široký význam. Většinou se tak označuje nějaká činnost, která má motiv a je vykonávána cílevědomě. Aktivitu může vykonávat jednotlivec, skupiny nebo organizace. Za tuto vědomě vykonávanou činnost nese její vykonavatel plnou odpovědnost.
Aktivita patří k pojmům používaným v různých oblastech – od sportu k filozofii, právu nebo společenským vědám.

Význam slova, termín, co je to Aktivita? Odborný termín, výraz, slovo Aktivita. Co znamená pojem Aktivita z kategorie Latina?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Aktivita je v kategorii Latina

Klíčová slova: přesný výraz, co to je, definice, Aktivita, informace, význam, synonymum, pojem, formulace, slovník, význam slova, popis, Latina, co znamená, termín, wiki

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Aktivita? resp. co to je Aktivita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aktivita, odpověď na dotaz co je to Aktivita?. Víte např. kdo to je Natalie Portman? Znáte a víte kdo je Vegan? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Latina). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.