Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Aktivita. Co znamená pojem Aktivita z kategorie Latina?

Co to je Aktivita? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Aktivita?

Aktivita je pojem z latiny, který má velice široký význam. Většinou se tak označuje nějaká činnost, která má motiv a je vykonávána cílevědomě. Aktivitu může vykonávat jednotlivec, skupiny nebo organizace. Za tuto vědomě vykonávanou činnost nese její vykonavatel plnou odpovědnost.
Aktivita patří k pojmům používaným v různých oblastech – od sportu k filozofii, právu nebo společenským vědám.

Význam slova, termín, co je to Aktivita? Odborný termín, výraz, slovo Aktivita. Co znamená pojem Aktivita z kategorie Latina?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Aktivita s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Aktivita je v kategorii Latina

Klíčová slova: význam pojmu, popis, informace, popis, Latina, význam, termín, slovo, heslo, význam slova, Aktivita, vysvětlení, synonymum, co to je, formulace

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Aktivita? resp. jaký je význam slova Aktivita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Aktivita, odpověď na dotaz co je to Aktivita?. Víte např. kdo to je Tichý blázen? Znáte a víte kdo je Antikrist? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Aktivita v jiné sekci než Latina. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.