Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kapoun. Co znamená odborný pojem Kapoun z kategorie Různé?

Co je to Kapoun? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Kapoun?

Kapoun je označení pro vykastrovaného samce kohouta, kura nebo králíka. Taková drůbež má velice jemné a chutné maso. Zvíře neztrácí energii pohlavními pudy, přibývá na hmotnosti, takže je větší a má více masa.
Nejoblíbenější byli kapouni v období baroka. Každá národní kuchyně si kapouna upravovala jinak – klasickou kuchyňskou úpravou je kapoun na víně.

Význam slova, termín, co je to Kapoun? Výraz, termín, definice slova Kapoun. Co znamená odborný pojem Kapoun z kategorie Různé?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Kapoun? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Kapoun je v kategorii Různé

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, Různé, termín, pojem, Kapoun, slovo, popis, Kapoun, slovník, význam, informace, přesný význam, vysvětlení, co to je, co znamená

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kapoun? resp. co znamená Kapoun? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kapoun, odpověď na dotaz co je to Kapoun?. Víte např. kdo to je Farizej? Znáte a víte kdo je Asistent pedagoga? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.