Co je to?
Výraz, termín, definice slova HPP. Co znamená odborný pojem HPP z kategorie Zkratky?

Co je to HPP? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu HPP?

HPP je zkratka s více významy. Vyskytuje se v oblasti techniky a počítačů, ale nejužívanější je v oboru práva, kde HPP znamená hlavní pracovní poměr. Kromě hlavního pracovního poměru existoval i vedlejší pracovní poměr, od r. 2006 se pracovní poměry takto nedělí.
U pracovního poměru se sjednává výše pracovního úvazku, který vymezuje týdenní pracovní dobu zaměstnance – tedy plný pracovní úvazek. S pojmem hlavní pracovní poměr se však ještě stále lze setkat.

Význam slova, termín, co je to HPP? Výraz, termín, definice slova HPP. Co znamená odborný pojem HPP z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova HPP můžete sdílet s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín HPP se nachází v kategorii Zkratky

Klíčová slova: Zkratky, heslo, popis, co znamená, termín, Zkratky, slovník, význam, synonymum, co to je, popis, wiki, pojem, přesný výraz, přesný význam

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená HPP? resp. jaká je definice slova HPP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu HPP, odpověď na dotaz co je to HPP?. Víte např. kdo to je Svatá Barbora? Znáte a víte kdo je Jakub Zedníček? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Zkratky. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.