Co je to?
Odborný výraz, definice slova Developer. Co znamená pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Co je to Developer? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Developer

Developer je člověk, který zajišťuje veškeré nezbytnosti (financování, projektování apod.) k výstavbě komerčních nemovitostí. Slovo developer může být do určité míry vnímáno negativně, což je způsobeno špatnými zkušenostmi s některými developerskými společnostmi, které šly za svým cílem doslova přes mrtvoly a prosadily výstavbu obytných komplexů (ač to není potvrzeno, má se za to, že s pomocí zkorumpovaných úředníků) např. i za cenu ohroženi vzácných druhů rostlin a živočichů, tedy zisk nade vše.

Význam slova, termín, co je to Developer? Odborný výraz, definice slova Developer. Co znamená pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Developer sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Developer je v kategorii Stavebnictví

Co znamená pojem Developer? Výraz, definice slova z Wikipedie

Developer je investor (fyzická nebo právnická osoba), která investuje do výstavby nemovitostí (obytné domy, kancelářské či průmyslové budovy) určených k jejich dalšímu prodeji nebo pronájmu. Developer obvykle koupí nemovitost, dohlíží na celý investiční proces od fáze projektování do ukončení výstavby (resp. renovace) až po její prodej nebo pronájem.

Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

Klíčová slova: pojem, popis, přesný význam, slovník, wiki, slovo, co znamená, synonymum, Stavebnictví, význam pojmu, význam slova, definice, heslo, přesný výraz, informace

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Developer? resp. co je to Developer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Developer, odpověď na dotaz co je to Developer?. Víte např. kdo to je Lady Gaga? Znáte a víte kdo je Satan? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Developer v jiné sekci než Stavebnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?