Co je to?
Odborný výraz, definice slova Developer. Co znamená pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Co je to Developer? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Developer?

Developer je člověk, který zajišťuje veškeré nezbytnosti (financování, projektování apod.) k výstavbě komerčních nemovitostí. Slovo developer může být do určité míry vnímáno negativně, což je způsobeno špatnými zkušenostmi s některými developerskými společnostmi, které šly za svým cílem doslova přes mrtvoly a prosadily výstavbu obytných komplexů (ač to není potvrzeno, má se za to, že s pomocí zkorumpovaných úředníků) např. i za cenu ohroženi vzácných druhů rostlin a živočichů, tedy zisk nade vše.

Význam slova, termín, co je to Developer? Odborný výraz, definice slova Developer. Co znamená pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Developer s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Developer se nachází v sekci Stavebnictví

Co znamená pojem Developer? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Developer je investor (fyzická nebo právnická osoba), která investuje do výstavby nemovitostí (obytné domy, kancelářské či průmyslové budovy) určených k jejich dalšímu prodeji nebo pronájmu. Developer obvykle koupí nemovitost, dohlíží na celý investiční proces od fáze projektování do ukončení výstavby (resp. renovace) až po její prodej nebo pronájem.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, synonymum, význam, termín, Developer, význam pojmu, přesný výraz, přesný význam, význam slova, slovo, co znamená, heslo

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Developer? resp. jaký je přesný význam slova Developer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Developer, odpověď na dotaz co je to Developer?. Víte např. kdo to je Lady Gaga? Znáte a víte kdo je Satan? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Developer i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?