Co je to?
Odborný výraz, definice slova Developer. Co znamená pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Co je to Developer? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Developer

Developer je člověk, který zajišťuje veškeré nezbytnosti (financování, projektování apod.) k výstavbě komerčních nemovitostí. Slovo developer může být do určité míry vnímáno negativně, což je způsobeno špatnými zkušenostmi s některými developerskými společnostmi, které šly za svým cílem doslova přes mrtvoly a prosadily výstavbu obytných komplexů (ač to není potvrzeno, má se za to, že s pomocí zkorumpovaných úředníků) např. i za cenu ohroženi vzácných druhů rostlin a živočichů, tedy zisk nade vše.

Význam slova, termín, co je to Developer? Odborný výraz, definice slova Developer. Co znamená pojem Developer z kategorie Stavebnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Developer? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Developer patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, termín, wiki, synonymum, význam pojmu, Developer, Stavebnictví, pojem, přesný význam, Stavebnictví, slovo, definice, co to je, popis, informace

Co znamená pojem Developer? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Developer je investor (fyzická nebo právnická osoba), která investuje do výstavby nemovitostí (obytné domy, kancelářské či průmyslové budovy) určených k jejich dalšímu prodeji nebo pronájmu. Developer obvykle koupí nemovitost, dohlíží na celý investiční proces od fáze projektování do ukončení výstavby (resp. renovace) až po její prodej nebo pronájem.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Developer? resp. jaká je definice slova Developer? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Developer, odpověď na dotaz co je to Developer?. Víte např. kdo to je Šatnář? Znáte a víte kdo je Kariérista? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?