Co je to?
Výraz, termín, definice slova Prdopeč. Co znamená odborný pojem Prdopeč z kategorie Jídlo?

Co je to Prdopeč? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Prdopeč

Prdopeč je slangové pojmenování pro prášek do pečiva neboli kypřicí prášek. Používá se pro nakypření a zvětšení objemu nejrůznějších druhů sladkého i slaného pečiva. Jedná se o kypřidlo chemického původu a suché povahy. Při jeho použití se to těsta uvolní oxid uhličitý a dojde k reakci, při které vzniknou bubliny a těsto se nakypří.
Prdopeč se hodí všude tam, kde by se použilo droždí, ale kde by vadila kvasinková příchuť. Skládá se z kyselých solí, zásad a plnidla. Má i bezlepkovou variantu.

Význam slova, termín, co je to Prdopeč? Výraz, termín, definice slova Prdopeč. Co znamená odborný pojem Prdopeč z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Prdopeč? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Prdopeč patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: slovník, co to je, přesný výraz, wiki, význam, Prdopeč, Jídlo, Prdopeč, pojem, slovo, co znamená, vysvětlení, heslo, synonymum, formulace, Jídlo

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Prdopeč? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Prdopeč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prdopeč, odpověď na dotaz co je to Prdopeč?. Víte např. kdo to je Vlastizrádce? Znáte a víte kdo je Tchyně? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.