Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Špaletové okno. Co znamená pojem Špaletové okno z kategorie Stavebnictví?

Co to je Špaletové okno? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Špaletové okno?

Špaletové okno je typ okna, který má jak vnější, tak vnitřní křídla, oddělená částí – špaletou. Dříve byla obě okna zazdívána zvlášť a spojována pásky, později byla osazována do společné zárubně a pak zasazena na místo najednou.
Do mezery mezi oběma okny se umisťuje roleta, květináče, truhlíky, svícny a podobně. Tato okna však mají značné tepelné ztráty, protože mezera mezi okny je příliš široká.

Význam slova, termín, co je to Špaletové okno? Odborný termín, výraz, slovo Špaletové okno. Co znamená pojem Špaletové okno z kategorie Stavebnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Špaletové okno se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: přesný výraz, Stavebnictví, Špaletové okno, heslo, definice, synonymum, termín, formulace, význam pojmu, co to je, význam slova, vysvětlení, slovo, pojem, popis, význam

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Špaletové okno? resp. co označuje slovo Špaletové okno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špaletové okno, odpověď na dotaz co je to Špaletové okno?. Víte např. kdo to je Patrik Kořenář? Znáte a víte kdo je Yvonne Přenosilová? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Stavebnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?