Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Špaletové okno. Co znamená pojem Špaletové okno z kategorie Stavebnictví?

Co to je Špaletové okno? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Špaletové okno?

Špaletové okno je typ okna, který má jak vnější, tak vnitřní křídla, oddělená částí – špaletou. Dříve byla obě okna zazdívána zvlášť a spojována pásky, později byla osazována do společné zárubně a pak zasazena na místo najednou.
Do mezery mezi oběma okny se umisťuje roleta, květináče, truhlíky, svícny a podobně. Tato okna však mají značné tepelné ztráty, protože mezera mezi okny je příliš široká.


Co je to Špaletové okno? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Špaletové okno. Co znamená pojem Špaletové okno z kategorie Stavebnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Špaletové okno je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: slovník, názvosloví, informace, význam pojmu, slovo, synonymum, Stavebnictví, přesný význam, význam, odborné názvosloví, co to je, co znamená, přesný výraz, popis, význam slova, terminologie, co je to Špaletové okno?, pojem


Pojem Špaletové okno je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Špaletové okno na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Špaletové okno ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Špaletové okno ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Špaletové okno ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Špaletové okno ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Špaletové okno ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Špaletové okno například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Špaletové okno? resp. co vlastně znamená slovo Špaletové okno? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Špaletové okno, odpověď na dotaz co je to Špaletové okno?. Víte např. kdo to je Shakira? Znáte a víte kdo je Ilustrátor? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?