Co je to?
Definice odborného termínu, slova Happy slapping. Co znamená pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Co je to Happy slapping? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Happy slapping?

Happy slapping lze přeložit volně jako uspokojivé fackování. Jedná se o jeden z druhů kyberšikany, při kterém dochází k nečekanému napadení dítěte, dospívajícího nebo dospělého. Společník útočníka přitom celý útok nahrává, nejčastěji na mobilní telefon, a výsledné video je umístěno na internetu, kdy by mělo diváky pobavit.
Oběti happy slappingu mohou být zcela náhodné. Důsledkem tohoto agresivního chování bývá zesměšnění oběti před širokou veřejností.

Význam slova, termín, co je to Happy slapping? Definice odborného termínu, slova Happy slapping. Co znamená pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Happy slapping? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Happy slapping patří do sekce Právo

Klíčová slova: co znamená, co to je, význam slova, heslo, informace, slovo, popis, přesný výraz, definice, význam, termín, wiki, pojem, synonymum, slovník, přesný význam

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Happy slapping? resp. co vlastně znamená slovo Happy slapping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Happy slapping, odpověď na dotaz co je to Happy slapping?. Víte např. kdo to je Portáš? Znáte a víte kdo je Dědic? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Právo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..