Co je to?
Definice odborného termínu, slova Happy slapping. Co znamená pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Co je to Happy slapping? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Happy slapping?

Happy slapping lze přeložit volně jako uspokojivé fackování. Jedná se o jeden z druhů kyberšikany, při kterém dochází k nečekanému napadení dítěte, dospívajícího nebo dospělého. Společník útočníka přitom celý útok nahrává, nejčastěji na mobilní telefon, a výsledné video je umístěno na internetu, kdy by mělo diváky pobavit.
Oběti happy slappingu mohou být zcela náhodné. Důsledkem tohoto agresivního chování bývá zesměšnění oběti před širokou veřejností.

Význam slova, termín, co je to Happy slapping? Definice odborného termínu, slova Happy slapping. Co znamená pojem Happy slapping z kategorie Právo?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Happy slapping? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Happy slapping je v sekci Právo

Klíčová slova: informace, heslo, formulace, vysvětlení, Právo, přesný význam, popis, Happy slapping, slovník, pojem, význam, slovo, co znamená, přesný výraz, definice

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Happy slapping? resp. co je to Happy slapping? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Happy slapping, odpověď na dotaz co je to Happy slapping?. Víte např. kdo to je Druid? Znáte a víte kdo je Heretik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Happy slapping i v jiných kategoriích (než Právo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..