Co je to?
Definice výrazu, termínu Rumiště. Co znamená odborný pojem Rumiště z kategorie Příroda?

Co je to Rumiště? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Rumiště

Rumiště je označení pro ekosystém umělého původu. Jde většinou o taková místa, která byla výrazně změněna činností člověka a poté opuštěná, takže je mohou rostliny osidlovat samovolně. Často to bývají různá zbořeniště, skládky, opuštěné stavby nebo jiná pracoviště, která již nejsou používána.
Protože mnohdy má rumiště půdu bohatou na živiny, rostou zde i neplevelné rostliny. Tato rostlinná společenství se mohou vyskytovat i podél silnic a dalších dopravních cest nebo uzlů.

Význam slova, termín, co je to Rumiště? Definice výrazu, termínu Rumiště. Co znamená odborný pojem Rumiště z kategorie Příroda?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Rumiště? Pak se o ní podělte s kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Rumiště patří do sekce Příroda

Klíčová slova: heslo, co to je, co znamená, synonymum, význam slova, význam, slovník, přesný výraz, význam pojmu, pojem, wiki, přesný význam, vysvětlení, formulace, Příroda, popis

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Rumiště? resp. co znamená výraz Rumiště? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Rumiště, odpověď na dotaz co je to Rumiště?. Víte např. kdo to je Hypoteční poradce? Znáte a víte kdo je Fyzioterapeut? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Příroda U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?