Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo ČSN. Co znamená pojem ČSN z kategorie Zkratky?

Co to je ČSN? Význam slova

Co znamená termín ČSN? Vysvětlení pojmu, definice hesla

ČSN je ochranná známka pro české technické normy. Vydávání těchto norem je zajišťováno Úřadem pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví. Zkratka ČSN zůstala zachována, i když její původní význam byl Československá státní norma.
Zákon uznává celé slovní označení česká technická norma, neoficiální výklad je Česká soustava norem. ČSN mají svůj systém číslování. Nejdříve je písmenná značka normy, potom šestimístné číslo sloužící k třídění.

Význam slova, termín, co je to ČSN? Odborný termín, výraz, slovo ČSN. Co znamená pojem ČSN z kategorie Zkratky?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova ČSN sdílet s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz ČSN je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: heslo, ČSN, pojem, popis, slovo, co to je, synonymum, význam, informace, význam pojmu, Zkratky, co znamená, slovník, přesný význam, formulace

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo ČSN? resp. jaká je definice termínu ČSN? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu ČSN, odpověď na dotaz co je to ČSN?. Víte např. kdo to je Klempíř? Znáte a víte kdo je Monetarista? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.