Co je to?
Definice výrazu, termínu EPC. Co znamená odborný pojem EPC z kategorie Zkratky?

Co je to EPC? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu EPC

EPC je zkratka, která může mít více významů. Jedním z nich je označení grafického modelovacího jazyka, užívaného při popisu procesů probíhajících v podniku a také pracovních postupů. V tomto případě znamená zkratka EPC Event - driven Process, tedy proces řízený událostmi.
EPC zobrazuje vývoj procesu v čase. Protože je velice jednoduchý a snadno srozumitelný, může být využíván velkou skupinou lidí při analýze, vytváření a úpravách procesů týkajících se činnosti podniku.

Význam slova, termín, co je to EPC? Definice výrazu, termínu EPC. Co znamená odborný pojem EPC z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem EPC je v sekci Zkratky

Klíčová slova: informace, přesný význam, wiki, popis, slovo, Zkratky, přesný výraz, heslo, slovník, Zkratky, synonymum, EPC, co to je, co znamená, pojem, termín

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova EPC? resp. co přesně znamená slovo EPC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EPC, odpověď na dotaz co je to EPC?. Víte např. kdo to je Marie Terezie? Znáte a víte kdo je Bolševik? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín EPC hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.