Co je to?
Definice výrazu, termínu EPC. Co znamená odborný pojem EPC z kategorie Zkratky?

Co je to EPC? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu EPC

EPC je zkratka, která může mít více významů. Jedním z nich je označení grafického modelovacího jazyka, užívaného při popisu procesů probíhajících v podniku a také pracovních postupů. V tomto případě znamená zkratka EPC Event - driven Process, tedy proces řízený událostmi.
EPC zobrazuje vývoj procesu v čase. Protože je velice jednoduchý a snadno srozumitelný, může být využíván velkou skupinou lidí při analýze, vytváření a úpravách procesů týkajících se činnosti podniku.

Význam slova, termín, co je to EPC? Definice výrazu, termínu EPC. Co znamená odborný pojem EPC z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text EPC s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín EPC se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, popis, informace, termín, co to je, EPC, heslo, EPC, přesný výraz, Zkratky, slovník, slovo, pojem, význam slova, synonymum

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova EPC? resp. co je to EPC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EPC, odpověď na dotaz co je to EPC?. Víte např. kdo to je Hospodin? Znáte a víte kdo je Bolševik? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu EPC i v jiných kategoriích (než Zkratky). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.