Co je to?
Definice výrazu, termínu EPC. Co znamená odborný pojem EPC z kategorie Zkratky?

Co je to EPC? Význam slova

Co znamená termín EPC? Vysvětlení pojmu, definice hesla

EPC je zkratka, která může mít více významů. Jedním z nich je označení grafického modelovacího jazyka, užívaného při popisu procesů probíhajících v podniku a také pracovních postupů. V tomto případě znamená zkratka EPC Event - driven Process, tedy proces řízený událostmi.
EPC zobrazuje vývoj procesu v čase. Protože je velice jednoduchý a snadno srozumitelný, může být využíván velkou skupinou lidí při analýze, vytváření a úpravách procesů týkajících se činnosti podniku.

Význam slova, termín, co je to EPC? Definice výrazu, termínu EPC. Co znamená odborný pojem EPC z kategorie Zkratky?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to EPC? Pak se o ní podělte se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo EPC patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: heslo, význam, popis, termín, Zkratky, přesný výraz, Zkratky, popis, wiki, vysvětlení, přesný význam, definice, význam slova, slovo, co to je

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova EPC? resp. co to je EPC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EPC, odpověď na dotaz co je to EPC?. Víte např. kdo to je Nicky Tučková? Znáte a víte kdo je Osoba blízká? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Zkratky). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.