Co je to?
Definice výrazu, termínu EPC. Co znamená odborný pojem EPC z kategorie Zkratky?

Co je to EPC? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla EPC?

EPC je zkratka, která může mít více významů. Jedním z nich je označení grafického modelovacího jazyka, užívaného při popisu procesů probíhajících v podniku a také pracovních postupů. V tomto případě znamená zkratka EPC Event - driven Process, tedy proces řízený událostmi.
EPC zobrazuje vývoj procesu v čase. Protože je velice jednoduchý a snadno srozumitelný, může být využíván velkou skupinou lidí při analýze, vytváření a úpravách procesů týkajících se činnosti podniku.

Význam slova, termín, co je to EPC? Definice výrazu, termínu EPC. Co znamená odborný pojem EPC z kategorie Zkratky?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text EPC s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz EPC je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: EPC, termín, co znamená, význam pojmu, definice, vysvětlení, heslo, wiki, pojem, význam slova, Zkratky, přesný význam, popis

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu EPC? resp. co znamená slovo EPC? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EPC, odpověď na dotaz co je to EPC?. Víte např. kdo to je Nicky Tučková? Znáte a víte kdo je Osoba blízká? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu EPC v jiné sekci než Zkratky. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.