Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Tofu. Co znamená pojem Tofu z kategorie Jídlo?

Co to je Tofu? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Tofu?

Tofu je původně asijské jídlo, které se ovšem rozšířilo do celého světa a získalo na popularitě. Tento pokrm je vyráběn vysrážením sojového mléka se sádrou, nebo jinými prostředky.
Tofu pochází z Číny, kde se s jeho přípravou začalo již před naším letopočtem. Později se znalost přípravy tofu dostala i do Japonska. Dodnes patří tofu mezi tradiční národní jídla v Číně, Japonsku, Vietnamu, Thajsku a Koreji. Do světa se jídlo rozšířilo v průběhu dvacátého století. Tofu se různými způsoby ochucuje a přidávají se do něho rozmanité přísady.

Význam slova, termín, co je to Tofu? Odborný termín, výraz, slovo Tofu. Co znamená pojem Tofu z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Tofu se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, definice, Tofu, synonymum, popis, Jídlo, význam slova, vysvětlení, Jídlo, heslo, formulace, co to je, termín, slovník, Tofu

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Tofu? resp. co se skrývá pod slovem Tofu? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tofu, odpověď na dotaz co je to Tofu?. Víte např. kdo to je Nicole Kidman? Znáte a víte kdo je Křemílek? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Jídlo Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.