Co je to?
Odborný výraz, definice slova Goji. Co znamená pojem Goji z kategorie Jídlo?

Co je to Goji? Význam slova

Co znamená termín Goji? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Goji je mezinárodní označení pro usušené plody rostliny kustovnice čínské. Jedná se o keř rozšířený v mnoha oblastech celého světa, nejlepší podmínky má však právě v podhůří čínských hor.
Goji je oblíbeným potravinovým doplňkem zvláště v posledních letech, poté, co byly objeveny a popularizovány jeho ohromující vlastnosti a výživové hodnoty. Je stálým předmětem dalších výzkumů, především pro přínos k dlouhověkosti a sexuální aktivitě. Velkou pozornost věnují goji příznivci zdravého životního stylu.

Význam slova, termín, co je to Goji? Odborný výraz, definice slova Goji. Co znamená pojem Goji z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Goji je v sekci Jídlo

Klíčová slova: definice, význam, vysvětlení, pojem, popis, informace, Goji, přesný význam, Goji, formulace, slovo, co to je, slovník, wiki, Jídlo, význam pojmu

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Goji? resp. co se přesně ukrývá za slovem Goji? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Goji, odpověď na dotaz co je to Goji?. Víte např. kdo to je Leona Machálková? Znáte a víte kdo je Olga Lounová? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Goji hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.