Co je to?
Definice výrazu Hybridní televize. Co znamená odborný pojem Hybridní televize z kategorie Technika?

Co to je Hybridní televize? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Hybridní televize

Hybridní televize kombinuje televizní vysílání s širokopásmovým internetem. Cílem je dosáhnout interaktivních služeb v přístrojích různých značek, aby použití bylo univerzální a divák nemusel vždy zjišťovat, které služby mu budou fungovat a které naopak nebude moci využívat.
Pro hybridní televizi je potřeba vlastnit patřičný přijímač, set top box a připojení k internetu.

Význam slova, termín, co je to Hybridní televize? Definice výrazu Hybridní televize. Co znamená odborný pojem Hybridní televize z kategorie Technika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Hybridní televize s vašimi kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Hybridní televize se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, Technika, wiki, popis, slovník, co to je, slovo, Hybridní televize, přesný význam, Hybridní televize, definice, informace, význam pojmu, význam, termín

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Hybridní televize? resp. jaká je definice slova Hybridní televize? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hybridní televize, odpověď na dotaz co je to Hybridní televize?. Víte např. kdo to je Křivák? Znáte a víte kdo je Peter Jackson? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Technika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.