Co je to?
Definice výrazu Hybridní televize. Co znamená odborný pojem Hybridní televize z kategorie Technika?

Co to je Hybridní televize? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Hybridní televize

Hybridní televize kombinuje televizní vysílání s širokopásmovým internetem. Cílem je dosáhnout interaktivních služeb v přístrojích různých značek, aby použití bylo univerzální a divák nemusel vždy zjišťovat, které služby mu budou fungovat a které naopak nebude moci využívat.
Pro hybridní televizi je potřeba vlastnit patřičný přijímač, set top box a připojení k internetu.

Význam slova, termín, co je to Hybridní televize? Definice výrazu Hybridní televize. Co znamená odborný pojem Hybridní televize z kategorie Technika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hybridní televize sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Hybridní televize patří do sekce Technika

Klíčová slova: význam, termín, formulace, heslo, co to je, Hybridní televize, význam pojmu, synonymum, slovník, vysvětlení, wiki, popis, pojem, Technika, informace

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Hybridní televize? resp. co to je Hybridní televize? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hybridní televize, odpověď na dotaz co je to Hybridní televize?. Víte např. kdo to je Imám? Znáte a víte kdo je Petr Kellner? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.