Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kraniosakrální terapie. Co znamená odborný pojem Kraniosakrální terapie z kategorie Lékařství?

Co je to Kraniosakrální terapie? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kraniosakrální terapie?

Kraniosakrální terapie se řadí ke směrům alternativní medicíny. Někdy bývá označována jako pseudověda. Kraniosakrální terapie pracuje s přirozenými životními silami, protože tvrdí, že tyto síly udržují pořádek, funkce a formu organizmu. Pomáhá nepřímo, bez zásahu do systému. Nic neopravuje, ale podporuje správné fungování lidského těla.
Terapie se provádí při sezení, které následuje po úvodním rozhovoru, a zakládá se na přikládání rukou a dotecích v přizpůsobeném prostředí.

Význam slova, termín, co je to Kraniosakrální terapie? Výraz, termín, definice slova Kraniosakrální terapie. Co znamená odborný pojem Kraniosakrální terapie z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Kraniosakrální terapie se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: Lékařství, význam slova, Lékařství, vysvětlení, heslo, co to je, slovo, termín, pojem, definice, přesný význam, co znamená, wiki, význam, popis, slovník

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Kraniosakrální terapie? resp. co to je Kraniosakrální terapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kraniosakrální terapie, odpověď na dotaz co je to Kraniosakrální terapie?. Víte např. kdo to je Spammer? Znáte a víte kdo je Božena Němcová? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.