Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kraniosakrální terapie. Co znamená odborný pojem Kraniosakrální terapie z kategorie Lékařství?

Co je to Kraniosakrální terapie? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kraniosakrální terapie?

Kraniosakrální terapie se řadí ke směrům alternativní medicíny. Někdy bývá označována jako pseudověda. Kraniosakrální terapie pracuje s přirozenými životními silami, protože tvrdí, že tyto síly udržují pořádek, funkce a formu organizmu. Pomáhá nepřímo, bez zásahu do systému. Nic neopravuje, ale podporuje správné fungování lidského těla.
Terapie se provádí při sezení, které následuje po úvodním rozhovoru, a zakládá se na přikládání rukou a dotecích v přizpůsobeném prostředí.

Význam slova, termín, co je to Kraniosakrální terapie? Výraz, termín, definice slova Kraniosakrální terapie. Co znamená odborný pojem Kraniosakrální terapie z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Kraniosakrální terapie s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Kraniosakrální terapie je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: přesný význam, popis, Lékařství, co znamená, význam pojmu, význam slova, Kraniosakrální terapie, význam, Kraniosakrální terapie, co to je, synonymum, vysvětlení, informace, definice, přesný výraz, formulace

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Kraniosakrální terapie? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Kraniosakrální terapie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kraniosakrální terapie, odpověď na dotaz co je to Kraniosakrální terapie?. Víte např. kdo to je Marcela Augustová? Znáte a víte kdo je Božena Němcová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.