Co je to?
Definice odborného termínu, slova Factoring. Co znamená pojem Factoring z kategorie Bankovnictví?

Co je to Factoring? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Factoring?

Factoring je označení pro postoupení pohledávky nebo odkup faktury ještě před datem splatnosti factoringové společnosti. Tato společnost okamžitě vyplatí zálohu za vámi postoupené pohledávky, většinou se jedná o 80 % celkové výše hodnoty a více. Poté co odběratelé pohledávky uhradí, doplatí společnost zbývající částku.
Factoring může být úplný – faktoringová společnost zajistí všechny potřebné operace, nebo důvěrný – předmětem factoringu jsou jen určité pohledávky, dále tuzemský nebo zahraniční. Factoringová společnost si za své služby účtuje provizi.

Význam slova, termín, co je to Factoring? Definice odborného termínu, slova Factoring. Co znamená pojem Factoring z kategorie Bankovnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Factoring) můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Factoring patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: informace, heslo, vysvětlení, přesný význam, význam slova, definice, formulace, popis, synonymum, wiki, co to je, popis, pojem

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Factoring? resp. jaký je přesný význam slova Factoring? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Factoring, odpověď na dotaz co je to Factoring?. Víte např. kdo to je Rezident? Znáte a víte kdo je Lady Gaga? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.