Co je to?
Definice výrazu Adherence. Co znamená odborný pojem Adherence z kategorie Lékařství?

Co to je Adherence? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Adherence?

Adherence je přístup pacienta k léčbě, kdy se pacient řídí radami zdravotníků a snaží se dozvědět více o svém onemocnění, chová se aktivně a ptá se. Tím se zvyšuje účinnost léků i terapie.
Adherence je jednou z podmínek úspěšného léčení. Lze ji zvyšovat motivací pacientů, řádným poučení o nutnosti dodržovat stanovený léčebný režim a objasněním případných následků neadherentního chování pacienta.

Význam slova, termín, co je to Adherence? Definice výrazu Adherence. Co znamená odborný pojem Adherence z kategorie Lékařství?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Adherence se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: formulace, Adherence, synonymum, Lékařství, slovník, definice, Adherence, termín, přesný výraz, význam pojmu, informace, vysvětlení, pojem, co to je, slovo, popis

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Adherence? resp. co vlastně znamená slovo Adherence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adherence, odpověď na dotaz co je to Adherence?. Víte např. kdo to je Ječmínek? Znáte a víte kdo je Solitér? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Lékařství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.