Co je to?
Definice výrazu Adherence. Co znamená odborný pojem Adherence z kategorie Lékařství?

Co to je Adherence? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Adherence?

Adherence je přístup pacienta k léčbě, kdy se pacient řídí radami zdravotníků a snaží se dozvědět více o svém onemocnění, chová se aktivně a ptá se. Tím se zvyšuje účinnost léků i terapie.
Adherence je jednou z podmínek úspěšného léčení. Lze ji zvyšovat motivací pacientů, řádným poučení o nutnosti dodržovat stanovený léčebný režim a objasněním případných následků neadherentního chování pacienta.

Význam slova, termín, co je to Adherence? Definice výrazu Adherence. Co znamená odborný pojem Adherence z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Adherence můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Adherence je v sekci Lékařství

Klíčová slova: informace, definice, význam slova, termín, pojem, slovník, slovo, co to je, Adherence, co znamená, heslo, popis, Lékařství, synonymum, význam, přesný výraz

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Adherence? resp. jaký je význam slova Adherence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adherence, odpověď na dotaz co je to Adherence?. Víte např. kdo to je Jan Cina? Znáte a víte kdo je Solitér? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Adherence i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Vzpomenete si na barvy estonské státní vlajky nebo Bulharska? Pokud tápete, podívejte se na odpověď sem.