Co je to?
Definice výrazu, termínu OEM. Co znamená odborný pojem OEM z kategorie Software?

Co je to OEM? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu OEM?

OEM je označení takového výrobce, který při výrobě používá zařízení nebo díly od jiných výrobců a pak produkt prodává pod vlastní obchodní značkou. Jedná se o obchodní termín, zkratku z angličtiny – Original Equipment Manufacturer. Součásti a díly dodávané výrobci OEM se označují jako OEM výrobky.
Příkladem OEM výrobků jsou například součásti spotřební techniky jako PC základní desky, spotřební elektronika a podobně. OEM používají i výrobci známých značek, šetří tak náklady a dbají na zvyšování kvality.

Význam slova, termín, co je to OEM? Definice výrazu, termínu OEM. Co znamená odborný pojem OEM z kategorie Software?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín OEM se nachází v sekci Software

Klíčová slova: synonymum, OEM, informace, přesný výraz, co to je, wiki, vysvětlení, popis, slovník, význam pojmu, OEM, Software, význam, pojem, termín, slovo

Co označuje termín OEM? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

OEM (zkratka anglického Original Equipment Manufacturer) je obchodní termín, který označuje výrobce zařízení, jehož výrobek je prodáván a propagován jinou obchodní značkou.
Výrobky, určené pro výrobce OEM, se označují jako OEM výrobky. Typickými OEM výrobky jsou základní desky počítačů, monitory, myši a jiné komponenty spotřební elektroniky, které nejsou určené pro koncového zákazníka.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená OEM? resp. co znamená slovo OEM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OEM, odpověď na dotaz co je to OEM?. Víte např. kdo to je Paul McCartney? Znáte a víte kdo je Tomáš Feřtek? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.