Co je to?
Definice výrazu, termínu OEM. Co znamená odborný pojem OEM z kategorie Software?

Co je to OEM? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu OEM?

OEM je označení takového výrobce, který při výrobě používá zařízení nebo díly od jiných výrobců a pak produkt prodává pod vlastní obchodní značkou. Jedná se o obchodní termín, zkratku z angličtiny – Original Equipment Manufacturer. Součásti a díly dodávané výrobci OEM se označují jako OEM výrobky.
Příkladem OEM výrobků jsou například součásti spotřební techniky jako PC základní desky, spotřební elektronika a podobně. OEM používají i výrobci známých značek, šetří tak náklady a dbají na zvyšování kvality.

Význam slova, termín, co je to OEM? Definice výrazu, termínu OEM. Co znamená odborný pojem OEM z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem OEM s přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem OEM je v kategorii Software

Klíčová slova: význam, Software, pojem, wiki, informace, co to je, formulace, vysvětlení, co znamená, přesný význam, slovo, popis, přesný výraz

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova OEM? resp. co je to OEM? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu OEM, odpověď na dotaz co je to OEM?. Víte např. kdo to je Stárek? Znáte a víte kdo je Poberta? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Software. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.