Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kasační stížnost. Co znamená odborný pojem Kasační stížnost z kategorie Právo?

Co je to Kasační stížnost? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kasační stížnost?

Kasační stížnost je pojmenování z oblasti správního soudnictví. Jedná se o opravný prostředek proti pravomocnému rozhodnutí krajského soudu. Pomocí kasační stížnosti se účastník řízení domáhá zrušení tohoto rozhodnutí.
Důvodem pro kasační stížnost může být nezákonnost, vady řízení, zmatečnost řízení či nepřezkoumatelnost.

Význam slova, termín, co je to Kasační stížnost? Výraz, termín, definice slova Kasační stížnost. Co znamená odborný pojem Kasační stížnost z kategorie Právo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kasační stížnost? Potom se o definici podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Kasační stížnost se nachází v kategorii Právo

Klíčová slova: co znamená, slovník, termín, popis, Právo, synonymum, význam pojmu, význam slova, formulace, Kasační stížnost, přesný význam, vysvětlení, heslo, pojem, wiki

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Kasační stížnost? resp. co to je Kasační stížnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kasační stížnost, odpověď na dotaz co je to Kasační stížnost?. Víte např. kdo to je Kuplíř? Znáte a víte kdo je Adamita? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Kasační stížnost hledat i v jiných kategoriích (než Právo) Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.