Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kasační stížnost. Co znamená odborný pojem Kasační stížnost z kategorie Právo?

Co je to Kasační stížnost? Význam slova

Co znamená termín Kasační stížnost? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kasační stížnost je pojmenování z oblasti správního soudnictví. Jedná se o opravný prostředek proti pravomocnému rozhodnutí krajského soudu. Pomocí kasační stížnosti se účastník řízení domáhá zrušení tohoto rozhodnutí.
Důvodem pro kasační stížnost může být nezákonnost, vady řízení, zmatečnost řízení či nepřezkoumatelnost.

Význam slova, termín, co je to Kasační stížnost? Výraz, termín, definice slova Kasační stížnost. Co znamená odborný pojem Kasační stížnost z kategorie Právo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Kasační stížnost? Pak se o ní podělte s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Kasační stížnost je v kategorii Právo

Klíčová slova: co znamená, definice, wiki, Kasační stížnost, co to je, slovo, formulace, vysvětlení, Právo, přesný význam, pojem, termín, význam pojmu

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Kasační stížnost? resp. co znamená slovo Kasační stížnost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kasační stížnost, odpověď na dotaz co je to Kasační stížnost?. Víte např. kdo to je Kuplíř? Znáte a víte kdo je Adamita? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kasační stížnost v jiné sekci než Právo. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.