Co je to?
Definice odborného termínu, slova DPP. Co znamená pojem DPP z kategorie Zkratky?

Co je to DPP? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu DPP?

DPP je zkratka pro dohodu o provedení práce. Je to forma pracovněprávního vztahu, jiného, než je hlavní pracovní poměr. Rozsah práce nesmí přesáhnout 300 hodin za rok u jednoho zaměstnavatele. Při měsíční odměně menší než 10 000 Kč se nemusí odvádět zdravotní a sociální pojištění.

Význam slova, termín, co je to DPP? Definice odborného termínu, slova DPP. Co znamená pojem DPP z kategorie Zkratky?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu DPP? Pak se o ní podělte se známými na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz DPP patří do sekce Zkratky

Klíčová slova: význam pojmu, Zkratky, DPP, význam, informace, termín, co znamená, synonymum, přesný výraz, heslo, význam slova, Zkratky, pojem, definice, slovník, formulace

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu DPP?

Zkratka DPP má více významů:

 • Dopravní podnik hl. m. Prahy

 • dohoda o provedení práce

 • Digital Photo Professional

 • Divadlo pod Palmovkou
 • Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

  Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

  Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo DPP? resp. co se skrývá pod slovem DPP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPP, odpověď na dotaz co je to DPP?. Víte např. kdo to je Ježíš? Znáte a víte kdo je Ovčan? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zkratky). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

  Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

  Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?