Co je to?
Definice odborného termínu, slova DPP. Co znamená pojem DPP z kategorie Zkratky?

Co je to DPP? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu DPP?

DPP je zkratka pro dohodu o provedení práce. Je to forma pracovněprávního vztahu, jiného, než je hlavní pracovní poměr. Rozsah práce nesmí přesáhnout 300 hodin za rok u jednoho zaměstnavatele. Při měsíční odměně menší než 10 000 Kč se nemusí odvádět zdravotní a sociální pojištění.

Význam slova, termín, co je to DPP? Definice odborného termínu, slova DPP. Co znamená pojem DPP z kategorie Zkratky?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem DPP s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín DPP je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: DPP, pojem, wiki, formulace, vysvětlení, heslo, co znamená, Zkratky, přesný výraz, slovo, informace, slovník, synonymum, co to je, popis, význam slova

Co znamená pojem DPP? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Zkratka DPP má více významů:

 • Dopravní podnik hl. m. Prahy

 • dohoda o provedení práce

 • Digital Photo Professional

 • Divadlo pod Palmovkou
 • Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

  Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

  Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená DPP? resp. co znamená slovo DPP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPP, odpověď na dotaz co je to DPP?. Víte např. kdo to je Janek Kroupa? Znáte a víte kdo je Ovčan? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu DPP i v jiných kategoriích (než Zkratky). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

  Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

  Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?