Co je to?
Definice odborného termínu, slova DPP. Co znamená pojem DPP z kategorie Zkratky?

Co je to DPP? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu DPP?

DPP je zkratka pro dohodu o provedení práce. Je to forma pracovněprávního vztahu, jiného, než je hlavní pracovní poměr. Rozsah práce nesmí přesáhnout 300 hodin za rok u jednoho zaměstnavatele. Při měsíční odměně menší než 10 000 Kč se nemusí odvádět zdravotní a sociální pojištění.

Význam slova, termín, co je to DPP? Definice odborného termínu, slova DPP. Co znamená pojem DPP z kategorie Zkratky?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to DPP? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem DPP je v sekci Zkratky

Co znamená pojem DPP? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Zkratka DPP má více významů:

 • Dopravní podnik hl. m. Prahy

 • dohoda o provedení práce

 • Digital Photo Professional

 • Divadlo pod Palmovkou
 • Uvedené vysvětlení pojmu bylo převzato z webu Wikipedia.cz

  Klíčová slova: termín, wiki, definice, popis, popis, heslo, formulace, co to je, význam, Zkratky, Zkratky, význam slova, přesný výraz, DPP, synonymum

  Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

  Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova DPP? resp. co je to DPP? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu DPP, odpověď na dotaz co je to DPP?. Víte např. kdo to je Láma? Znáte a víte kdo je Paladin? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

  Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

  Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?