Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Sociální bydlení. Co znamená pojem Sociální bydlení z kategorie Politika?

Co to je Sociální bydlení? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Sociální bydlení?

Sociální bydlení je označení pro byt, v němž bydlí jedinci či rodiny, kteří si z finančních důvodů (nízký příjem) nemohou dovolit platit vlastní bydlení nebo pronájem. Na sociální bydlení přispívá přes různé instituce stát nebo neziskové organizace. Typickými uživateli sociálního bydlení jsou např. nemajetné matky samoživitelky, osoby s postižením apod. Podmínky pro poskytování sociálního bydlení a míra podpory se v jednotlivých zemích EU liší a závisí na zákonech dané země.

Význam slova, termín, co je to Sociální bydlení? Odborný termín, výraz, slovo Sociální bydlení. Co znamená pojem Sociální bydlení z kategorie Politika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Sociální bydlení? Pak se o ní podělte se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Sociální bydlení je v kategorii Politika

Klíčová slova: význam pojmu, Sociální bydlení, přesný význam, wiki, definice, vysvětlení, význam slova, formulace, význam, pojem, slovo, termín, co znamená, synonymum, Politika, Sociální bydlení

Co označuje termín Sociální bydlení? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Sociální bydlení je forma pomoci domácnostem, které si nedokáží zajistit bydlení svépomocí.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Sociální bydlení? resp. co přesně označuje termín Sociální bydlení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sociální bydlení, odpověď na dotaz co je to Sociální bydlení?. Víte např. kdo to je Mila Kunis? Znáte a víte kdo je Modelka? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Sociální bydlení hledat i v jiných kategoriích (než Politika) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.